Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie mi coś: dlaczego uparcie twierdzicie, że zakaz aborcji (nie licząc gwałtu/zagrożenia życia matki) to postulat anty-wolnościowy? Czyli co, zakaz zabijania 5, 8, czy 12-letnich dzieci, też uznacie za postulat anty-wolnościowy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mamy się wszyscy nawzajem zabijać bez konsekwencji, to jest ta wasza wolność? A sprzeciwianie się zabijaniu to anty-wolność? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Myślałem, że "wolność mojej pięści kończy się na wolności twojego nosa"... jak widać dla lewaków takie pojęcie nie istnieje i krzywdzenie innych osób to również wolność - a sprzeciwianie się temu krzywdzeniu to anty-wolność xD

#konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 174
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Prylik: jeśli uważasz że płód ma uczucia to powiedz mi co czułeś kiedy byłeś płodem? Jeśli nie wiesz to mało cię obchodziło czy ktoś cię wyskrobie czy nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pwael-adam:

@xqwzyts: Chyba nie odrozniasz zaplodnionej zygoty od plemnikow. Z samych plemnikow sie nic nie urodzi

@pwael-adam:
Jak to przecież się rusza, to są prawdziwe żyjące istoty. Zakaz zabijania plemników! To tez są ludzie (tylko jeszcze nimi nie są, ale mogą być)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Prylik: Powinna być raz na zawsze wola kobiety. Jestem facetem ale mam świadomość że, to nie jest moje ciało/moja własność a własność kobiety która ma w sobie płód/dziecko jak zwał.
I mimo wszystko uważam że tylko on może decydować o sobie i co w sobie ma i co z tym zrobi.
Dopiero po urodzeniu mogę z moją partnerką w wspólnie decydować czy wychowujemy czy oddajemy ale też kobieta już nie może
  • Odpowiedz
@MaoPL No właśnie. A jednak zabicie noworodka już ok nie jest prawdą? A noworodek ani rozumny ani świadomy czegokolwiek, nawet nie widzi praktycznie, bez dorosłego nie przeżyje. Ba, miesiące miną i też wiele lepiej nie będzie.
Ale w brzuchu jak jest, ja tego bezpośrednio nie widzę, więc co mi tam, do śmieci można wyrzucić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ciastko_maslane: wgl większość ludzi to śmiecie do wyrzucenia xd Bardziej mnie przeraża to stawianie ludzkiego życia ponad wszystko , a jak już się żyje to wszyscy jesteśmy #!$%@? bez skrupułów. Niby takie ważne jest dobro człowieka, a nawet sami lekarze podchodzą do tego wszystkiego "pacjent uleczony, klient stracony". Wymarcie nam chwilowo nie grozi, więc myślę że postawienie jakości życia ponad wyrośnięte plemniki powinno być oczywiste.
  • Odpowiedz
@ryyj a co myślisz o obrzydliwym w mojej opinii temacie zniesienia klauzuli sumienia? Lekarz może uważać że kobieta nosi wtedy pełnoprawne dziecko, ale ciągle będzie zmuszony je zabić.
  • Odpowiedz
Wyjaśnijcie mi coś: dlaczego uparcie twierdzicie, że zakaz aborcji (nie licząc gwałtu/zagrożenia życia matki) to postulat anty-wolnościowy? Czyli co, zakaz zabijania 5, 8, czy 12-letnich dzieci, też uznacie za postulat anty-wolnościowy? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Prylik: Dziecko 5, 8 czy 12 letnie jest niezależną istotą, które może żyć i rozwijać się bez ciała kobiety. Może trafić do rodziny zastępczej, domu dziecka itp.

Zakaz aborcji natomiast odbiera kobiecie
  • Odpowiedz
, że zakaz aborcji (nie licząc gwałtu/zagrożenia życia matki) to postulat anty-wolnościowy? Czyli co, zakaz zabijania 5, 8, czy 12-letnich dzieci, też uznacie za postulat anty-wolnościowy?


@Prylik: tak wygląda pojmowanie rzeczywistości przez wykopki.
Tu nawet nue ma co komentować ino rozwieszać wszędzie na belkę strony nawet dać jako przestrogę.
  • Odpowiedz
@MaoPL To podejście to już kompletnie inna para kaloszy ;)
No ale nie, to nie wyrośnięty plemnik, nieważne jak się będzie zaklinać rzeczywistość. Plemnik zawsze zostanie plemnikiem. Ludzki plemnik w położeniu z ludzką komórką jajowa zawsze będzie człowiekiem. Krowa z tego nie wyjdzie
  • Odpowiedz