Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie mi coś: dlaczego uparcie twierdzicie, że zakaz aborcji (nie licząc gwałtu/zagrożenia życia matki) to postulat anty-wolnościowy? Czyli co, zakaz zabijania 5, 8, czy 12-letnich dzieci, też uznacie za postulat anty-wolnościowy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mamy się wszyscy nawzajem zabijać bez konsekwencji, to jest ta wasza wolność? A sprzeciwianie się zabijaniu to anty-wolność? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Myślałem, że "wolność mojej pięści kończy się na wolności twojego nosa"... jak widać dla lewaków takie pojęcie nie istnieje i krzywdzenie innych osób to również wolność - a sprzeciwianie się temu krzywdzeniu to anty-wolność xD

#konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Nigdzie tak nie napisałem, że jest gorsze. Nie dość że nie masz argumentów na poparcie swoich chorych teorii, to jeszcze na dodatek kłamiesz na mój temat, żałosne.

Następnym razem więc się nie odzywaj ze swoimi opiniami skoro nie potrafisz ich uargumentować. Chcesz zmuszać kobiety do rodzenia dzieci z gwałtu, ale żeby je samemu nosić i rodzić - to już nie chcesz.

A może sam planujesz zgwałcić jakąś kobietę?
  • Odpowiedz
Oczywiście, nigdy temu nie zaprzeczyłem. Ale jednocześnie nie powinna mieć prawa do decydowania o cudzym ciele, a w szczególności zabijać innych ludzi (chyba że mówimy o gwałcie/wadach płodu/zagrożeniu życia).


Ma prawo decydowania o swoim ciele. Jeśli drugie ciało jej na to nie pozwala, to ma prawo się go pozbyć.

Na potrzeby dyskusji to dla mnie to zarodek/płód mógłby być operacyjnie wyjmowany i to już od lekarzy będzie zależało czy dadzą radę utrzymać go przy życiu. Nie mogą natomiast do tego zmuszać kobiety.

Nikt
  • Odpowiedz
Już Ci to wytłumaczyłem. Anty-wolnościowe jest zmuszanie kobiet do rodzenia i odmawianie im prawa do kontroli nad swoim ciałem.


@rzep: Ale nie napisałeś co jest anty-wolnościowego w sprzeciwianiu się mordowania. Rozumiem że sprzeciwianie się sztyletowaniu ludzi też jest anty-wolnościowe? Nie? No więc dlaczego sprzeciwianie się aborcji (które również jest mordowaniem jak sztyletowanie) to postulat anty-wolnościowy?
  • Odpowiedz