Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ytarka: niby heheszki, ale ten znak powinien być przed kluczowym zjazdem. W Austrii kilka razy zdarzyło się trafić na znak 'ignoruj nawigację - użyj drogi nr xx' i dzięki temu nie leciałem po jakiś wiejskich dróżkach. U nas stawia się taki znak, aby kogoś zaszczypało, a wszędzie indziej aby pomóc.
  • Odpowiedz
@Ytarka: O kurdę (ʘʘ) Miesiąc temu byłem w Karpaczu, chcieliśmy dojść do jakiegoś młyna czy coś takiego, nawigacja prowadziła nas jakąś ścieżką przez las, która w połowie drogi przestała istnieć ¯\_(ツ)_/¯ Przez 2h chodziłem z różową po tym lesie idąc 'mniej więcej w dobrym kierunku', między drzewami, krzakami, kamieniami i konarami, aż wreszcie trafiliśmy na jakiś szlak ( ) Ostatecznie dotarlliśmy do
  • Odpowiedz
@Ytarka: też się kiedyś tak #!$%@?łem, z tym że jeszcze podczas zawracania utknąłem w błocie i gdyby nie to, że po lesie akurat szwendał się jakiś lokalniak, który skombinował traktor to bym tam spędził noc. Nawigacja z telefonu Nokia E52 :)
  • Odpowiedz
Mnie kiedyś mapy googla tak poprowadziły do Bieszczad, że przed Rzeszowem jechałem leśnym duktem, szerokim na 80% samochodu, prawie pionowo. Tylko po to, żeby za szczytem ledwo uniknąc dzwona z jadàcym z przeciwka :)
  • Odpowiedz