Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 18
@Ytarka w zeszłym roku będąc w Rumunii chciałem przejechać góry Fogaraskie, straszna mgła więc przeczekam jeden dzień w hotelu na lepsze widoki, gdy się obudziłem rano na zewnątrz było 20 centymetrów śniegu a ja miałem letnie opony bo był ledwie początek września, zawróciłem z gór i zamiast zrobić tego dnia 80km byłem przygotowany na 500km, po drodze pokazało mi super skrót o prawie 100km, jadę w ciemno, na początku piękna droga asfaltowa,
  • Odpowiedz
@HenryMorgan: Mnie w Szklarskiej Porębie google maps poprowadził na wąski mostek. Zima, lód, koleiny, a jak sprawdzałem czy dobrze zamarznięte to wsadziłem nogę po kostkę w wodzie w koleinie przebijając lód. Jakbym się stoczył to 2 metry w dół do strumyka. Przejechałem jednak :)
  • Odpowiedz
@Ytarka: kurrła, ja kiedyś jechałem do kieleckiego pożyczonym maluchem i nawigacja poprowadziła mnie przez drogę gruntową, przez którą płynął strumyk (tak po prostu przecinał drogę, ale przejechałem, no bo nawigacja xD), żeby doprowadzić mnie w jakieś błoto i drogę zakończoną nasypem od budowy innej drogi czy kij wie czego. Byłem sam, było ciemno i nikogo nigdzie nie było; bałem się, że nie zawrócę nawet w tym błocie, ale jakoś ledwo wyjechałem
qqqruqq - @Ytarka: kurrła, ja kiedyś jechałem do kieleckiego pożyczonym maluchem i na...

źródło: comment_C7k6OJ499X6KalaPoOxORaKgY10Zi84g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anonim1133 ja tak przez przypadek kliknęłam "omijaj autostrady" A że cel to była wioska, wcale się nie zdziwiłam że dziwna droga prowadzi. Tylko przy powrotnej się zorientowałam, że mam dość dużo czasu do zaoszczędzenia xDD
  • Odpowiedz
  • 2
@Ytarka To podobnie jak w Nowym Brzesku nawigacja raz nas poprowadziła na jakieś szuwary i na most który już nie istnieje :D
  • Odpowiedz
@Miszka735: @Ytarka: a bo jeździcie jak cielaki byle adres wklepać i heja do przodu co navi nakaże zrobić. Nawigacja jest dobra, żeby "przypilnować" nam drogi, którą samą wybierzemy. Ale jeździjcie dalej po lasach.
  • Odpowiedz