Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ytarka: Google Maps są świetne ale im bardziej im człowiek ufa tym większego psikusa potrafią w końcu zrobić. Ostatnio jechałem w nocy przez Sokołów Podlaski w centrum którego trwały roboty drogowe. Nie zauważyłem znaków o objeździe i zacząłem kombinować jak pojechać gdzie chciałem - w pewnym momencie mapy wskazały trasę. Nigdy w tamtą stronę nie jechałem, ale w końcu to objazd i środek nocy... Jadę, droga robi się coraz gorsza, jedna
  • Odpowiedz
@Ytarka: ha, przypomnialo mi sie jak w Gdyni chcialem wrocic na Osowę rowerem i pokazalo "droge rowerową" ktora byla.. malutką wydeptaną ścieżką tuż koło torów kolejowych, gdzie na dodatek trzeba bylo wjechać rowerem na prawie metr pod kątem ponad 45 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ytarka: Ciebie to jeszcze trochę śmieszy, bo jedziesz gdzieś dalej raz na jakiś czas, ja używam prawie na co dzień próbowałem już wszystkiego waze, nawiexpret, janosik, nokie, sam wytyczać trasy, mech na drzewach, gwiazda polarna i inne, jedne lepsze od drugiego...

Też miałem parę takich akcji jak mnie wyprowadziła zimą w cimna d... bez odwrotu.

Ja i gogle maps wzajemnie się nienawidzimy, staram się tej łąjzy pilnować ze znakami, ale jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@publiczny2010 wiedz co, od 5 lat służbowo jeżdżę po całej Polsce, bardzo dużo. Ciągle korzystam z Google i tylko raz, oprócz tej akcji, miałam sytuację, że nawka kazała się zatrzymać i mówi: jesteś u celu.
A ja stoję przy autostradzie przecinajacej drogę do hotelu do którego jechałam xD

Więc ogólnie rzecz ujmując, lubię France:D
  • Odpowiedz
@MidasPL: Tak, to musiało być gdzieś tutaj. Gdzieś za Mogilanami zjechałem w prawo i po drodze była Kalwaria i Wadowice. Niestety nie pamiętam szczegółów, bo to było już ładnych parę lat temu. @eldoka też wskazał Kocierz, więc to musi być tutaj.

Wołam @sorek: @Incognito8848: bo też pytali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MidasPL: @jamtojest: robię tą trase zs każdym razem jak jadę z Krakowa i jest mega fajna. Mój rekord to 20 pare minut od Kfc na zakopiance do zamku w suchej beskidzkiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Ytarka: jeśli masz okazje się tam poruszać to prawie zawsze gubi się na CAŁYM południu Polski od wschodu do zachodu, jest tam dużo wąskich górskich dróg i łajza ciąga tamtędy, zamiast głównymi, pół biedy jeśli są to gminne drogi, ale czasami potrafi i droga gruntową pociągnąć, (miedzy innymi twój artykuł) w tych rejonach lubi też ciągnąć w Bolkowie na wschód, ale w stronę Karpacza pod taką stroma górę zamiast DK3, o
  • Odpowiedz