Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki - antywolnościowcy,
w czym Wam przeszkadza, by osoby homoseksualne mogły zawierać związki partnerskie?
W jaki sposób by Was to dotknęło? Co stracicie w ten sposób?
Dla pewnej części naszego narodu byłoby to spore ułatwienie - np. otrzymali by prawo do otrzymywania informacji od lekarza dot. zdrowia partnera/partnerki, prawo decydowania o pochówku partnera/partnerki, prawo do odbierania korespondencji partnera/partnerki itd. W czym Wam to przeszkadza?

Czy może jednak nie dorośliście do myśli wolnościowej?
Sam jestem hetero, ale absolutnie nie przeszkadzają mi związki partnerskie. Jako patriota jestem za tym, aby część naszego narodu, jeżeli jest taka możliwość i nikt na tym nie straci, mogła mieć łatwiej w życiu.

Zgoda na związki partnerskie nie oznacza zgody na małżeństwa, nie oznacza też zgody na adopcję.

#lgbt #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy #homoseksualizm
  • 123
  • Odpowiedz
@Klimbert: @wodzik:

W Polsce taki dzieciak miałby #!$%@? ze strony kolegów, nauczycieli czy ogólnie innych ludzi. Może za parę lat zrobi się normalniej u nas.


Rozumiem że gdyby były osobne szkoły dla białych i czarnych to nie chciałbyś żeby czarni mogli się uczyć razem z białymi bo dzieciaki miałyby #!$%@? ze strony kolegów, nauczycieli? I czekałbyś tak ciągle parę lat dłużej? Sorry ale w ten sposób to się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Klimbert: miałem się wypowiedzieć, ale nie chce mi się nerwów psuć, piękny dzień był dzisiaj ładna pogoda, więc nawet komentarze nie czytam, wiadomości nie oglądałem bo i po co, życzę miłego weekendu, powodzenia i zdrowia życzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Klimbert nie mówiąc o hetero ziomkach rozwodnikach, którzy chcą sobie dalej ruchac panienki, ale też razem mieszkać podróżować i prowadzić biznes i w razie czego dziedziczyc po sobie majątek.
  • Odpowiedz
otrzymali by prawo do otrzymywania informacji od lekarza dot. zdrowia partnera/partnerki


@Klimbert: w jaki sposób, bo jak żona była w szpitalu to lekarz ani słowa nie chciał powiedzieć bo na przyjęciu nie zaznaczyła że mam mieć dostęp do informacji (a ciekawe jak miała to zrobić jak była nieprzytomna)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Klimbert: Problemem jest tu stopniowe przekonywanie że homoseksualizm jest czymś normalnym i zdrowym.
Nic nie mam do tych ludzi ale też nie jestem za tym by ich prawa zrównywać z tymi dla normalnych małżeństw w których mogą być dzieci a więc i przedłużenie gatunku.

Może zadajmy inne pytanie, czemu osoby osoby homo nie mogą zawrzeć ze sobą umowy cywilnej która jest już przewidziana w naszym prawie i pozwoli na to
  • Odpowiedz
@Klimbert: W niczym. Sam bym to wprowadził jakbym miał władzę. Zalegalizowałbym też poligamię i dostęp do miękkich narkotyków i leków, którymi można się narkotyzować. Czego nie znoszę to światopogląd i nurt myślowy ludzi biorących udział w aktywiźmie LGBT, bo to progresywne lewactwo, który walkę o prawa wiąże z walką ze wszystkim co tradycyjne począwszy od konceptu narodu po religię.
  • Odpowiedz
argument o tym, że miałyby przerąbane w szkole też fajny bo one miałyby przerąbane właśnie ze strony bąbelków z par hetero czyli m.in. komentujących i zamiast zakazać tego swoim dzieciom to widzą rozwiązanie w zakazie adopcji ;)


@SpalaczBenzyny: Po pierwsze serio myślisz,, że jak zakaże swojemu bombelkowi dokuczania takiemu dzieciakowi to cokolwiek zmieni? Zachowanie się w stosunku do takich osób zależy od wychowania i wartości wyniesionych z domu, a nie
  • Odpowiedz
Jestem za wolnością w kwestii związków partnerskich. Jestem za wolnością w kwestii aborcji. Jestem za wolnością w kwestii szczepień. Jestem za wolnością w kwestii posiadania broni. Jestem za wolnością w kwestii marihuany.
Niestety, dla wielu takich jak Ty, wyznaję za dużo wolności.
  • Odpowiedz
j części naszego narodu byłoby to spore ułatwienie - np. otrzymali by prawo do otrzymywania informacji od lekarza dot. zdrowia partnera/partnerki, prawo decydowania o pochówku partnera/partnerki, prawo do odbierania korespondencji partnera/partnerki itd. W czym Wam to przeszkadza?


@Klimbert: Oczywiście że popieram związki partnerskie, ale tylko takie które nie będą dyskryminować mniejszościowych konfiguracji. Czemu tylko związki dwojga osób, czemu nie zalegalizować 3,4,5 a jak mają ochotę to 20 ludzi. Przecież Ci
  • Odpowiedz