Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki poradźcie! #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #pytanie #logikarozowychpaskow #przegryw

Jak wyrwać baaaaardzo nieśmiałego gościa?

Poznaliśmy się 2 lata temu na pewnych zajęciach. Z racji specyfiki owych zajęć mieliśmy okazję porozmawiać najpierw ze sobą przez komunikator (on napisał do mnie + nie miał profilowego - nie wiedziałam jak wygląda) i zanim odważył się pogadać ze mną na żywo na zajęciach minęły dobre 3 tygodnie :D
Szybko się w nim zauroczyłam, ale też nie bardzo wiedziałam jak pociągnąć z nim temat na wyższy poziom.
Ponad pół roku później on sam zaproponował wspólne wyjście. Na samym spotkaniu było miło, ale widać, że się chłopak mocno stresował ;)
Miało to miejsce przed samymi wakacjami, a obydwoje wracaliśmy do domu przed kolejnym rokiem akademickim. Po wakacjach już nie mieliśmy okazji się spotkać i jakoś kontakt nam się urwał. W międzyczasie zaczęłam się z kimś spotykać (on się o tym dowiedział), ale nic z tego nie wyszło i bardzo szybko rozeszłam się z gościem.

Teraz, niemal rok później będziemy mieli okazję uczestniczyć w pewnym wydarzeniu. On wiedząc że się wybieram - napisał do mnie, że też chciałby tam iść. W ten oto sposób umówiliśmy się na wspólne wyjście, które będzie miało miejsce już niedługo.

Teraz pytanie, jak pociągnąć to do przodu? Jak go wybadać, czy jeszcze ma ochotę się spotykać i pokazać, że mi zależy?
On jest nieśmiały, wydaje mi się, że nigdy nie miał dziewczyny - mi to nie przeszkadza, ale patrząc na jego tempo - 3 tygodnie zbierał się do rozmowy na żywo, a ponad pół roku do spotkania sam na sam :D to chyba nie dotknie mnie przez najbliższy rok XD
Sama też nie jestem jakoś super dynamiczna, ale chciałabym go zachęcić, bo jest fajnym człowiekiem i może wyszłoby z tego coś fajnego ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 44
@AnonimoweMirkoWyznania: No raczej. W ogóle to która księżniczka w tych czasach wprost przyznaje, że chce wyrwać faceta? Przecież to one mają być zdobywane i w ogóle wyrywane - inicjatywa z ich strony? No skąd, korona by im z głowy spadła (chociaż najpierw musiałaby na niej być XD).
Jeszcze niby ma to być jakiś cichy i nieśmiały chłopak XD?
Typ jest albo chadem (chociaż nieśmiały chad to teoretycznie możliwa sytuacja ale bardzo
OP: @bambar zdarza się :p

do tej pory w żadnej relacji nie musiałam #!$%@?ć jakiegoś szajsu, żeby się z kimś umówić, a tutaj jestem zdezorientowana

@AzjatyckaLoszka ma piękną twarz, nie umiem tego logicznie wyjaśnić :p no i jest zajebiście inteligentny - zanim w ogóle wiedziałam jak wygląda i poznałam osobiście, najpierw sporo ze sobą rozmawialiśmy

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: Pytam poważnie, #!$%@?, zakładając ze na wykopie przebywają piwniczaki, to zależy mi na opinii jak chcieliby zostać zagadani żeby nie wyszło dziwnie - w razie gdyby chciał odmówił, czy coś

też nie mam na tyle #!$%@? social skilla, nie wiem jak się #!$%@? pajacuje do chłopaka, nigdy nie musiałam :|

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Typ jest albo chadem (chociaż nieśmiały chad to teoretycznie możliwa sytuacja ale bardzo mało prawdopodobna)


@TestoDepot: Podobno tacy istnieją, mirki tak mi tutaj pisali, ja nie poznałem takiego każdy znany mi facet tak 7/10 i wzwyż był fhui pewny siebie i dynamiczny ¯\_(ツ)_/¯ Zakładając, że ten wpis to nie bait (a na 99% bait, nie wiem po co to dodawałem...) to i tak po raz kolejny dowodzi jednego wygląd = wszystko,
ma piękną twarz


@AnonimoweMirkoWyznania: dobra, czyli to chad, w takim razie czyni to tego baita trochę bardziej prawdopodobnym.
Skoro to chad to może wcale nie jest nieśmiały, a traktuje Cię jako kolejną znajomą?

ma dość dynamiczniaków? xD


@AnonimoweMirkoWyznania: A, czyli już się wyszalałam i czas znaleźć tego spokojnego, klasyka gatunku XD. Tutaj w dodatku jest to chad, więc nawet się takie myśli pojawiają niestandardowe w oprogramowaniu, żeby nawet samej zadzwonić/napisać
OP: @TestoDepot

Cytowany tekst...A, czyli już się wyszalałam i czas znaleźć tego spokojnego, klasyka gatunku XD.


Nie wiem czy szczytem szaleństwa są 2 związki. Dynamiczny był ten ostatni i jak się okazało na koniec miał dwubiegunówkę, także nie polecam, po wszystkim sama musiałam iść na terapię ...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @Eugeniusz_Zua

na początku był fajny ¯_(ツ)/¯ i co z tego. Myślę, że normalni ludzi nie dopatrują się wokoło spisków i chorób psychicznych
a ran nikt nie musi leczyć, bo od tego jest terapia żeby przepracować takie gówna i nie jestem zjebem żeby ktoś miał teraz cierpieć przez moje wcześniejsze doświadczenia

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
chcę się dowiedzieć jak wyrwać nieśmiałego chada z polibudy, który nie jest świadom, że jest chadem (swoją drogą lepiej żeby tak pozostało)


@AnonimoweMirkoWyznania: przecież ci powiedziałem - po prostu po tym wyjściu co ma być wykaż inicjatywę i obserwuj co się dzieje. Nie ma żadnych tajemnych sposobów. Będzie chciał to odwzajemni, nie to nie.

Poza tym dlaczego lepiej żeby tak pozostało? Obawiasz się że jakaś inna będzie ładniejsza i szybciej wyskoczy
Pytam poważnie, #!$%@?, zakładając ze na wykopie przebywają piwniczaki, to zależy mi na opinii jak chcieliby zostać zagadani żeby nie wyszło dziwnie - w razie gdyby chciał odmówił, czy coś

też nie mam na tyle #!$%@? social skilla, nie wiem jak się #!$%@? pajacuje do chłopaka, nigdy nie musiałam :|


@AnonimoweMirkoWyznania: W ogóle się nie pajacuje, do chłopaków nie trza pajacować. Możesz zrobić z nim wszystko na co masz ochotę. A
ale zakładam, ze chodziło o to jak zrobić, aby to on zaczął pajacowac wokół


@Eugeniusz_Zua: Ja też, ale prowokacyjnie wolałem tego nie napisać, tylko bardziej postawić pytanie i patrzeć jak sili się na kłamliwą odpowiedź

bo nie wierze by była tak nieogarnięta by nie umieć wyrwać faceta z którym już ma jakiś kontakt


@Eugeniusz_Zua: Oczywiście że to niemożliwe. Jeśli umiała się nauczyć czytać i pisać to ma dosyć wysokie IQ
OP: @Solstafir

już trochę pajacował na naszym ostatnim spotkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc mógłby znowu ¯_(ツ)

@TestoDepot

chadem to on jest dla mnie. Moje siostry uważają, że wygląda po prostu normalnie ¯_(ツ)


lepszy prawiczek, niż chad z tindera przenoszący hpv czy inną kiłę, poza tym mam brać używanego? tfu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A cały problem jest w tym jak
NajgorszyPodrywacz: Oho, różowa zaczęła doświadczać tego co doświadcza 80% facetów.
Jak chce się poznać dziewczynę (w Twoim przypadku faceta) to trzeba się trochę nachodzić, pogadać, zaprosić gdzieś, umieć poprowadzić rozmowę a i tak nie wiadomo czy coś z tego finalnie będzie (przynajmniej na początku)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
A cały problem jest w tym jak dać mu znać, że chcę się z nim spotykać towarzysko, a nie koleżeńsko, bo jak mam czekać aż sprawy rozwiną się jego tempem, to jeszcze z 2 lata miną zanim do czegoś dojdzie ()


@AnonimoweMirkoWyznania: weź go po którymś wyjściu zaproś do siebie, otwórz wino, włączcie film, połóż się koło niego i zacznij jakieś lizu lizu - i będzie.