Wpis z mikrobloga

@MINUSY_TUTAJ: Kiedyś w jakimś przypadkowym temacie na pewnym forum jakiś gość po moim poście zaczął się sapać, że po co się odzywam, jak #!$%@? wiem, coś mnie powyzywał, a na koniec stwierdził, że wie, gdzie mieszkam i mnie wywołał z mojego prawdziwego imienia. Jako, że przez cały przekrój mojej internetowej aktywności (tj. odkąd w ogóle mam internet) to wystarczyłoby mi palców, żeby się doliczyć osób, którym się przedstawiłem z imienia, trochę
W czasach licbazy, jakoś koło pierwszej w nocy wpada matka do mojego pokoju i mówi, że telefon do mnie. Zdziwiony bo nikt nigdy do mnie w nocy nie wydzwaniał odbieram i rozmowa wyglądała mniej więcej tak:
- tomislavski?
- tak
- wyjdź #!$%@? przed blok to pogadamy
- jaki blok?
- no wyjdź przed blok to pogadamy kozaku, taki byłeś mądry
- ale jaki blok koleś, o #!$%@? Ci chodzi?
- czekam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@MINUSY_TUTAJ: kiedyś jakaś laska miała tu 10-letnie konto, na które wstawiła zdjęcie z korpo z charakterystycznym kubkiem i kawałkiem twarzy, ale tak małym, że nie do wystalkowania. Po kubku, który często widywałem w kuchni i fragmencie sufitu, doszedłem do wniosku, że to moje korpo, więc napisałem "o, siema, co tam słychać w ?". Laska prewencyjnie skasowała całe, pielęgnowane od dekady konto xD a ja po prostu rozpoznałem kubek, a nie ją