Wpis z mikrobloga

@snickers111a: to interesujący mechanizm matki natury, kobiety nie patrzą na narodowość, kasę itp. patrzą na najlepszy materiał genetyczny dla swojego potomstwa i tyle, dzięki takiemu mechanizmowi z czasem będzie mniej spoerdolixów i nie będziecie zarażać swoim #!$%@? innych, kurde wyjedźcie do krajów arabskich, czy Azji to tam będzie ie odpowiednikami mokebe, na uuj macie być odrzucani przez nasze, dajcie trochę lepsze geny gorszym społecznościom, dziewczyny się tam wam za te chęci
  • Odpowiedz
@Asterling No to chyba w różnych porach odwiedzamy centrum albo masz zwidy przez wykop ( ͡º ͜ʖ͡º) Polkę z Hindusem widziałem raz w życiu ale typ wyglądał tak, że sam bym mu obciągnął ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
: to interesujący mechanizm matki natury, kobiety nie patrzą na narodowość, kasę itp. patrzą na najlepszy materiał genetyczny dla swojego potomstwa i tyle, dzięki takiemu mechanizmowi z czasem będzie mniej spoerdolixów i nie będziecie zarażać swoim #!$%@? innych, kurde wyjedźcie do krajów arabskich, czy Azji to tam będzie ie odpowiednikami mokebe, na uuj macie być odrzucani przez nasze, dajcie trochę lepsze geny gorszym społecznościom, dziewczyny się tam wam za te chęci odwdzięczą
  • Odpowiedz
@etegru: Bo to nie są związki ale przygody. Po pijaku parę razy słyszałem od dziewczyn o różnych akcjach ale jeszcze nigdy nie widziałem by się to skończyło związkiem, gdy facet taką azjatkę chętnie na stałe przygarnie.
  • Odpowiedz
@Herubin:
@Cauchemar7: No to nie rozumiem co was obchodzą "przygody" obcych dziewczyn. Co za różnica z kim to robi, ważne, że nie z wami. Jeszcze się najbardziej uczepiliście murzynów i Hindusów, którzy akurat stanowią najmniejszą konkurencję xD jedyne z czym się zgadzam z tagu #przegryw, który zdaje się być ściśle powiązany z #konserwatywka, to to, że kobiety lubią przystojnych mężczyzn, co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.
  • Odpowiedz
@etegru: Ja tam mam to w dupie, więc nie wiem czemu do mnie z tym piszesz. Niech się rucha z kim chce dla mnie takie i tak się nadają tylko na koleżanki, więc mam to w dupie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
kurde wyjedźcie do krajów arabskich, czy Azji to tam będzie ie odpowiednikami mokebe


@egonszef: feromon spierdoIenia jest odbierany przez wszystkie rasy a także i gatunki innych zwierząt niż ludzie w ten sam sposób, wywołując słuszną pogardę i wstręt
Naturmensch - > kurde wyjedźcie do krajów arabskich, czy Azji to tam będzie ie odpowi...
  • Odpowiedz