Wpis z mikrobloga

@januzi: jak widzę czasami, że strona to totalny rzyg to myslisz, że warto pisać do takich, że zrobisz im to lepiej? Dopiero zaczynam ale chciałbym wiedzieć czy takie podejście jest OK? Nie chce walić na juniora, bo wiem, że jest ich multum, zresztą nie stać mnie na bycie juniorem za jakieś 3k na rękę. Albo co gorsza na staż. I chce sobie traktować frontend jako hobby.
@WarmWeather: Napisać możesz, chociaż trudno powiedzieć czy będzie pozytywny odzew. Mogą stwierdzić, że i tak większość działalności mają w realu, przez internet to ułamek nowych zleceń, więc szkoda im wykładać więcej pieniędzy w stronę.
@WarmWeather: myślę że większość z tych firm dostaje masę maili z ofertą nowej strony, pozycjonowania itd. Wiadomo od czegoś trzeba zacząć, ale wysyłanie spamu może niektórych tylko denerwować. To moja prywatna opinia, mogę nie mieć racji.
@WarmWeather: trudno powiedzieć. Raczej musisz zrobić portfolio, kilka projektów. Trochę z czasem z polecenia. No i są stronki ze zleceniami typu wpzlecenia. Nie wiem jak z fakturami, ale dla firm może to być istotne.

Swoja droga sama strona to pikuś. Trzeba to później aktualizować, prosić się o kasę za serwer i na domenę i w ogóle.