Wpis z mikrobloga

Czytam te rozne historie tutaj (i nie tylko tutaj) i zastanawiam sie jak nisko trzeba upasc zeby wchodzic w relacje z samotna matka.

Jak malo trzeba miec dla siebie szacunku i godnosci by stac sie dla kogos "kolem dojazdowym" w zyciu. Kobieta ktora zdecydowala sie miec dziecko z nieodpowiednim mezczyzna w ktorym byla zakochana i ktorego pozadala zostala jednak sama i teraz bierze sobie byle kogo kto bedzie placil na to dziecko i udawal ze je wychowuje. Ona ciagle mysli o swoim alfa ktory jest biologicznym ojcem ale nie moze z nim byc a tego beta przegrywa ktory jej pomaga traktuje jak to wlasnie kolo dojazdowe ktore sie przydaje ale pelni szczescia nie daje bo max predkosc to 60km/h.

Dla jej dziecka taki ojciec zastepczy to przegryw ktory udaje tate ale nie nim nie jest wiec nie trzeba go sluchac i ma gowno do powiedzenia w sprawie wychowania (matka zawsze stanie po stronie dziecka) ale placic musi. Dzieci instynktownie wyczuwaja slabe jednostki i instynktownie tez gardza nimi. I jest to sluszna pogarda bo ktos kto nie szanuje samego siebie nie zasluguje na szacunek innych.

Jesli przegrywowi ktory zwiazal sie z samotna matka przytrafi sie jakims cudem dziecko (wiekszosc samotnych matek nie chce miec dzieci z samcami beta wiec nie pozwalaja im sie zapladniac) to jego dziecko ma z gory #!$%@? bo musi dzielic rodzinny dobrostan z innym dzieckiem. Przegryw utrzymuje czyjes dziecko kosztem wlasnego... Jakie to jest obrzydliwe zalosne.

W spoleczenstwie ojciec zastepczy jest postrzegany jako dobroduszny frajer ktorego mozna popychac, smiac sie z niego a w razie czego dac mu do zrobienia najgorsza robote a on i tak to zrobi bo jest frajerem ktory utrzymuje cudze dzieci.

Ktokolwiek decyduje sie na staly zwiazek z samotna matka jest dla mnie zalosnym i godnym pogardy samcem omega. Zobaczcie tutaj! Nawet pies na tym zdjeciu patrzy na niego z politowaniem.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pytanie #gownowpis #oswiadczenie #przegryw
Homodoctus - Czytam te rozne historie tutaj (i nie tylko tutaj) i zastanawiam sie jak...

źródło: comment_V1C1Pi7GOML0lCdusu21cbFLEKD5lqZ2.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
tylko o poruchanie matki niskim kosztem. XD


@arcxa: IMO srednia opcja
kobiety traca znacznie na urodzie po urodzeniu dziecka wiec lepsza roksa z profesjonalistkami jak obwisle cycki i rozstepy z dracym sie za sciana dzieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym mowie tutaj o stalym zwiazku a nie ruchaniu :) ktos kto tylko rucha SM nie lozy na utrzymanie jej dzieci przeciez :)
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw nie wiem czy jest sens wnikać w tę dyskusje. Jak widzisz niektórzy mają sprane głowy i nic z tym nie da się zrobić. Najlepsze jest to, że nawet jeśli...nawet jeśli to dziecko będzie wpadka przysłowiowej Karyny i ona zostanie z tym dzieckiem to przynajmniej bierze za nie odpowiedzialność. Czemu nikt nie mówi o Sebiksach którzy spłodzili, uciekli i teraz układają sobie życie na nowo z inną? Przecież dziecko samo się
  • Odpowiedz
@Homodoctus: Nie no, rozumiem, że mężczyźni nie zdają sobie sprawy z tego, że uprawiając seks bez zabezpieczenia mogą doprowadzić do zapłodnienia i później trzeba się opiekować dzieckiem? Nie jest tak? Po za tym czy kobiety są jasnowidzami, że maja wiedzieć jak kto się zachowa? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dlatego ze to kobiety decyduja z kim zajda w ciaze a z kim nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie jest tak?


@Homodoctus: dokladnie tak jest, jak kobieta wyczuje beciaka to zamyka picze, a nawet jak jakims cudem skonczy w srodku to uruchamiaja sie specjalne hormony antybeciakowe niszczace beciakowe nasienie
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Mnie to śmieszy. To nie Seba który uciekł jest winny. To Ty jesteś winna, że go wybrałaś. Cała odpowiedzialność leży na Tobie, a facet nie wie co robi. Żenada XD
  • Odpowiedz
mogą doprowadzić do zapłodnienia


@adanovsk: po to sa zabezpieczenia zebys ich uzywala :) kobiety maja duzo wieksze mozliwosci zabezpiecznia sie przed ciaza a jednym z glownych jest slowo: NIE
jesli masz dni plodne, nie zabezpieczasz sie i pozwalasz na sex do konca z mezczyzna bez gumy ktory jest tylko przygoda :) to jest Twoje wina - proste :)

Po za tym czy kobiety są jasnowidzami, że maja wiedzieć jak kto
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: @Homodoctus: BTW nie mam pojecia dlaczego sie do mnie przyczepilyscie skoro w moim wpisie krytykuje mezczyzn a nie kobiety :)

Powtarzam jeszcze raz: Facet decydujacy sie na zwiazek z samotna matka jest gigaprzegrywem godnym pogardy.

Alpha Lay Beta Pay
  • Odpowiedz
@Homodoctus: Czy mężczyzna nie może powiedzieć kobiecie NIE skoro wie ze ona nie używa antykoncepcji albo użyć prezerwatywy? Skoro wie, ze nie chce się opiekować dziećmi to niech nie uprawia seksu bez zabezpieczenia. Odpowiedzialność jest ta sama po obu stronach. Naprawdę, bądźmy poważni. Nie wiem czy byłeś w związku ale ludzie potrafią się zmieniać pod wpływem różnych wydarzeń oraz środowiska i nadal nie masz pewności :)
  • Odpowiedz
Czy mężczyzna nie może powiedzieć kobiecie NIE


@adanovsk: moze ale to nie on finalnie przegra zycie w razie wpadki wiec ryzyko jest mniejsze
oplaca sie ryzykowac? IMO nie ale kobiety maja roznie :)

Nie wiem czy byłeś
  • Odpowiedz
@Homodoctus:

BTW nie mam pojecia dlaczego sie do mnie przyczepilyscie skoro w moim wpisie krytykuje mezczyzn a nie kobiety :)


Nie,.Ty krytykujesz tylko kobiety, tylko nie wprost. Nie jesteś taki sprytny jak Ci się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwasnajezyna: eh... z każdym kolejnym typem tego pokroju, chce mi się coraz mniej. Ale mam już tak bardzo dosyć wylewania pomyj na kobiety i nie chcę żeby to były jedyne opinie na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz