Wpis z mikrobloga

Joker trafił na 8 miejsce w top filmów wszechczasów. Tzn. że jest wyżej od takich filmów jak:
- ojciec chrzestny 2
- lista Schindlera
- lotr powrót krola
- Pulp fiction
- życie jest piękne
- Seven
- lotr dwie wieże
- fight club
- chłopcy z ferajny
- piękny umysł
- pianista
- milczenie owiec
- scarface
- gran Torino
- wyspa tajemnic
- Leon zawodowiec
- więzień nienawiści
- gladiator
- braveheart
- whiplash
- zapach kobiety
- czas apokalipsy
- dobry zły i brzydki

I wielu wielu innych które tego jokera rozkładają na łopatki kunsztem artystycznym. Nawet nie będę się z fanami tego filmu kłócił, jedyne co mam wam do przekazania to:

#joker #film #filmy #kino #kinematografia #upadekludzkosci #oswiadczenie
korporacion - Joker trafił na 8 miejsce w top filmów wszechczasów. Tzn. że jest wyżej...

źródło: comment_YLZP7EqmgRiBIaOf4RphG50jS5vJ3TcW.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion: A widziałeś tego Jokera? Wyznawcy mnie zaraz zjadą, ale moim zdaniem Joker jest lepszy niż na siłę przeintelektualizowany Fight Club. Co ciekawe, oba filmy poruszają trochę podobne tematy.

Wiem że ciężko w to uwierzyć, ale to jest film, który nie ma praktycznie nic wspólnego z Batmanem (co mi bardzo odpowiadało, bo wszystkich Marvelów, Avengersów itp. kompletnie nie trawię), i bardzo zdziwię się jeśli Joaquin Phoenix za tą rolę nie
  • Odpowiedz
@korporacion:

GRAN TORINO xDDDDDDDDDDDDD
WIĘZIEŃ NIENAWIŚCI xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Dzieła tak wspaniałe że wykopek nie uwierzy że inny film może byc lepszy. I to bez oglądania xDDDD
Poprawiłeś mi humor, dziękuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@korporacion: to ni c---a nie masz prawa się o nim wypowiadać, bo nie ma on żadnego związku z filmami, które istniały dotychczas, szczególnie w kwestii formy czy stylu.
  • Odpowiedz