Wpis z mikrobloga

Joker trafił na 8 miejsce w top filmów wszechczasów. Tzn. że jest wyżej od takich filmów jak:
- ojciec chrzestny 2
- lista Schindlera
- lotr powrót krola
- Pulp fiction
- życie jest piękne
- Seven
- lotr dwie wieże
- fight club
- chłopcy z ferajny
- piękny umysł
- pianista
- milczenie owiec
- scarface
- gran Torino
- wyspa tajemnic
- Leon zawodowiec
- więzień nienawiści
- gladiator
- braveheart
- whiplash
- zapach kobiety
- czas apokalipsy
- dobry zły i brzydki

I wielu wielu innych które tego jokera rozkładają na łopatki kunsztem artystycznym. Nawet nie będę się z fanami tego filmu kłócił, jedyne co mam wam do przekazania to:

#joker #film #filmy #kino #kinematografia #upadekludzkosci #oswiadczenie
korporacion - Joker trafił na 8 miejsce w top filmów wszechczasów. Tzn. że jest wyżej...

źródło: comment_YLZP7EqmgRiBIaOf4RphG50jS5vJ3TcW.jpg

Pobierz
  • 107
Osoby oglądające jakiś film w kinie z zasady wyżej go oceniają bo głębiej przeżywają.

Gdy film będzie już puszczany w TV oraz na DVD oceny powinny trochę spaść
Zarzutka czy nie, beka, że w ogóle są jeszcze ludzie, którzy rozumują w takich kategoriach. Poczucie piękna i estetyki jest transcendentne, więc opinia nawet tysiąca krytyków nie uczyni żadnego filmu monumentalnym dziełem. Może być, co najwyżej, na tyle sugestywna, że ci bardziej podatni zaczynają to powtarzać jak mantrę. Fakt jest taki, że jedni lubią blockbustery z #!$%@?ęciem, a inni przegadane filmy z końskim łbem w pościeli, podczas gdy rankingi to nic więcej,
@korporacion: zdecydowanie zasłużenietam trafił po prostu nie należysz do grupy ludzi identyfikujących się z jokerem, za godzinke drugi raz w kinie to będę oglądał bo za poerwszym razem wszystkiego nie wyłapałem, poza tym się nie da wyłapać wszystkiego