Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie to jest oczywiste, że jak wprowadza się do mnie #rozowypasek to płaci 50% rachunków i 50% raty za kredyt i czynszu xd?

Bo moja powiedziała, że będzie mi płaci tylko za rachunki, bo jak się rozstaniemy to mieszkanie będzie moje, a ona nic z tego nie będzie miała xD. Tłumaczę, jej że jak wynajmie mieszkanie od kogoś innego to też z tego "nic" nie będzie miała, a ona mówi że to inna sytuacja xd.

Co robić?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #kiciochpyta
  • 166
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa rozumiem ze masz za dużo funduszy żeby płacić odszkodowanie za swój wpis? Powiem Ci że mam czas i chęci żeby założyć Ci sprawę sądową za obrażanie mnie , mojej rodziny i mojego dobrego imienia. Daje Ci szansę i radzę Ci usunąć ten komentarz. Teraz e-sądy działają bardzo fajnie i sprawnie.
  • Odpowiedz
Wyobraźmy sobie, że op ma dwa pokoje i kuchnię, zwykle mieszkanie. Jeden pokój wynajmuje studentce, koszt to 1000 zl plus połowa rachunków z czynszem, ona się zgadza bo nie ma gdzie mieszkać xd. Rata za mieszkanie to 1300 plus 700 zł rachunki z czynszem. Po kilku miesiącach zaczynają ze sobą być, rozumiem, że z kolejnym miesiącem po tym jak rozpoczął się związek to ta laska płaci tylko 350 zl rachunków miesięcznie aby
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: bo jednego dnia twoim celem jest zarobienie na drugiej osobie, a drugiego dnia wspólne życie? gdyby op miał mieszkanie NIE na kredyt, tylko po prostu swoje i wynajmował dziewczynie, potem zostaliby parą to też powinna mu dalej za wynajem płacić?
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: wynajmowanie mieszkania to chęć zarobienia na drugiej osobie, nie rozumiem czego wy tutaj nie rozumiecie, jak jesteście w związku i pomożecie dziewczynie w np. przetłumaczeniu jakiegoś tekstu do pracy to też za to bierzecie pieniądze, bo przecież u kogoś innego by musiała za tłumaczenie zapłacić?xD
  • Odpowiedz
@Rorschak wynajmem mieszkania to nie wolontariat, czyli zostają parą, ona ma płacić tylko 350, ale to dla niego za mało, utrzymuje kogoś.

Mówi jej, że musi się wyprowadzić bo się zadluża, różowa wynajmuje pokój i płaci lacznie 1350 zł xddd
  • Odpowiedz
@Rorschak to takie straszne gdyby zapłaciła za czynsz tyle ile musi oplacic i tak rynkowo.

A co jeśli op wynajmuje swoje mieszkanie a z różową bierze kawalerkę na wynajem od kogoś innego xd i tutaj oboje muszą płacić tyle samo co wcześniej będąc na jego kwadracie? To już jest okej i nikt na nikim nie zarabia? Nie daj Boże, żeby partner coś się dorzucil xd
  • Odpowiedz
@r4do5 oczywiście, rata to może być i 5000 zł i oczekiwać - jesteś ze mną to placisz połowę? Ale jeśli ktoś normalnie musi wydać te 1400 zl to dlaczego ma żyć za np. 200 na czyjś koszt?
  • Odpowiedz
50% raty za kredyt


@zemsta_przegrywa: xD właściwie to dlaczego nie całą ratę? W końcu gdyby nie Ty to musiałaby mieszkać w jakimś obskurnym pokoju ze studentami... Miej coś z tego, elo - jeśli kiedyś komuś wynajmniej mieszkanie to też będzie Ci płacić tylko połowę opłat? XD
  • Odpowiedz