Wpis z mikrobloga

Czasami tęsknię za każdym moim chłopakiem, każdym z osobna. (No, może za wyjątkiem jednego) W każdej relacji zostawia się cząstkę siebie, cząstkę siebie się wklada i traci bezpowrotnie (?). Boli, że nie wyszło, choć jest się już mądrzejszym, wie się więcej, i wiadomo już teraz, że wyjść nie mogło. Ale tęskni się za tymi dobrymi elementami, w każdym coś fajnego było (niekoniecznie #beniz xD). Chciałoby się zrobić jakiś taki zlepek tych wszystkich fajnych cech osób z którymi się było, które się - w jakiś sposób, ale zawsze - kochało...

Dokładnie dekadę temu się to wszystko u mnie zaczęło, tak byłam wcześniej spragniona relacji, no to się #!$%@? nasyciłam xD Mam już dosyć, jestem tym wszystkim zmęczona, ja #!$%@?, ale zyjemy w pokręconych czasach, wszyscy mamy chaos i pustkę w głowie, jakie to jest #!$%@? smutne wszystko... Ale pókim żywi, będziem szukać xD

#natifeels #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 148
@Natalliah: widze ze szkoda dystukowac z kims kto patrzy na zycie przez pryzmat swojego wlasnego nosa i pozytywnych relacji bo przeciez swiat jest piekny jak sie patrzy przez rozowe okulary . Czasami sie trzeba zatrzymac, przeanalizowac pare rzeczy zeby zrozumiec ze tak gleboko, naprawde wartosciowe jest tylko to co wymaga poswiecenia, wlozenia masy energii i swojego rodzaju powstrzymania sie przed chwilowym szczesciem/uniesieniem. W przypadku relacji jest to jak najmniejsza liczba partnerow
@dumspiro: wybacz, ale nie wiesz jak ja patrzę na życie, na pewno nie możesz o tym wnioskować po przeczytaniu paru zdań napisanych na wykopie xD z Twojego komentarza wynika, że zupełnie błędnie odczytałeś sens mojego posta. no ale interpretujemy przez pryzmat własnych doświadczeń w końcu :D
@Natalliah: Nie wiem jak patrzysz na zycie a jedynie co moge to odnosic do tego co piszesz ( bo w koncu musisz sie z tym zgadzac jesli cos tak osobistego piszesz) i wlasnie to robie.

@Bochun: a każda kobieta chciałaby mężczyznę - nie dzieciaka, o co w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudno xD


Kim wiec jest ten slynny mezczyzna? Rozmawiam z tyloma dziewczynami kobietami wolnymi, zareczonymi, mezatkami z roznym stazem
@Natalliah: Zaden facet nie szuka dziewicy bo jest to niemozliwe w 21 wieku, a jak ktos szuka to w koncu zmieni preferencje pod wplywem dojscia do wniosku ze po 20tce praktycznie niemozliwe jest ja znalezc
@Natalliah: Zal pl? Yhym. Oddajesz czesc siebie kazdemu z nich? Wiec bylo ich paru? Masz w sobie tyle milosci czy jednak zle inwestujesz emocje w kilka osob? Co w takim razie sklonilo Cie do bycia z kazdym z nich? ( o ile nie jest to zbyt prywatne pytanie) hmm?
@dumspiro: mój wpis nie dotyczył tego, czy poszukuje się dziewicy, czy z jakim stażem partnera/partnerki. Dlaczego tak spłycono jego rozumienie? Mój post to typowa rozkmina, psychologiczne rozmyślania, a wszystko sprowadzone zostało w dyskusji do kwestii tego, czy lepiej mieć dziewicę, i dlaczego XD śmieszne, no ale czego można było spodziewac się po takim serwisie jak wykop. przynajmniej przestało mi być smutno, bo pisząc post, autentycznie płakałam.