Wpis z mikrobloga

Czasami tęsknię za każdym moim chłopakiem, każdym z osobna. (No, może za wyjątkiem jednego) W każdej relacji zostawia się cząstkę siebie, cząstkę siebie się wklada i traci bezpowrotnie (?). Boli, że nie wyszło, choć jest się już mądrzejszym, wie się więcej, i wiadomo już teraz, że wyjść nie mogło. Ale tęskni się za tymi dobrymi elementami, w każdym coś fajnego było (niekoniecznie #beniz xD). Chciałoby się zrobić jakiś taki zlepek tych wszystkich fajnych cech osób z którymi się było, które się - w jakiś sposób, ale zawsze - kochało...

Dokładnie dekadę temu się to wszystko u mnie zaczęło, tak byłam wcześniej spragniona relacji, no to się #!$%@? nasyciłam xD Mam już dosyć, jestem tym wszystkim zmęczona, ja #!$%@?, ale zyjemy w pokręconych czasach, wszyscy mamy chaos i pustkę w głowie, jakie to jest #!$%@? smutne wszystko... Ale pókim żywi, będziem szukać xD

#natifeels #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 148
a każda kobieta chciałaby mężczyznę - nie dzieciaka, o co w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudno xD


@Kerrigan: no ale to właśnie dzieciak prędzej oleje przeszłość i machnie na nią ręką, bo nie rozumie jaki ona ma wpływ na przyszłość, a mężczyzna znacznie rozważniej będzie wybierał kobietę na dłuższy związek.

No chyba, że długiego związku budować nie ma zamiaru i jest gotów w kazdej chwili rzucić kobietę, to wtedy nie.

Nie,
No, ale to są fakty które należy po prostu zaakceptować. I brać pod uwagę własne ograniczenia i słabości.


@Kerrigan: Czemu mężczyzna musi niby akceptować brak dziewictwa, jeśli jest ono jednym z jego wymagań?

Równie dobrze można kobietom wmawiać, że muszą akceptować niskich, brzydkich, bezrobotnych facetów z toksycznym charakterem, bo jak nie to mają średniowieczne wymagania.

Każdy ma prawo oczekiwać tego co chce i jeżdżenie po mężczyznach za to, że część z
@Liwiia: nawet nie wiesz na ilu płaszczyznach życia seksualność ci pomogla, na ilu przeszkodziła. Seksualność jest wszędzie, ma wpływ choćby na odbiór ciebie i twojego zdania, traktowanie ciebie jako człowieka i twojej opinii w danym temacie choć nie jest to tak oczywiste jak mogłoby się wydawac
nawet nie wiesz na ilu płaszczyznach życia seksualność ci pomogla, na ilu przeszkodziła. Seksualność jest wszędzie, ma wpływ choćby na odbiór ciebie i twojego zdania, traktowanie ciebie jako człowieka i twojej opinii w danym temacie choć nie jest to tak oczywiste jak mogłoby się wydawac


@dumspiro: ale to, że inni patrzą na naszą seksualność, wcale nie oznacza, że my musimy się głównie nią kierować.

Jak najbardziej są ludzie, którzy seksualność stawiają
Nikt nic nie musi. Tylko dobrze mieć realne oczekiwania. Równie dobrze można być samemu.


@Kerrigan: a co jest nierealnego w oczekiwaniu dziewictwa?

Wierzysz w te przegrywowe teksty, że dzisiaj to czternastolatki biorą udział w dzikich orgiach, a " hehe, smoki to zdechły z głodu, bo nie było pełnoletnich dziewic do zjedzenia"?

Myślę, że łatwiej jest dziś znaleźć dziewicę w okolicach 25 lat, niż przystojnego i bogatego faceta w tym wieku.
jasna sprawa, też mam takie zdanie po części. Nie należy jednak mówić że nie ma ona znaczenia w codziennym zyciu, wielu ludzi robi to nieswiadomie


@dumspiro: ma znaczenie o tyle, że jest sporo ludzi, którzy stawiają ją jako priorytet.

Nie przeszkadza to jednak w tym, że sami możemy ją olać.
@Strzelec_Kurpiowski: ja nie powiedzialbym że jako priorytet, bo takich jest mniej, raczej podświadomie wysoko wśród innych czynników. Jasne że możemy ją olać ale to musi być świadoma decyzja, jest to jednak działanie wbrew naszej naturze w kwestii przetrwania gatunku ludzkiego
@r5678: Ktoś pochodzi do tematu na spokojnie i racjonalnie - nie kochał i się nie angażował xD Toś wymyślił.

A co do drugiego wątku, to nigdy nie byłam na żadnego faceta wściekła ani nie krzyczałam, bo wolę rozmowy na spokojnie zamiast awantur. I co, to też świadczy o tym, że nie doświadczyłam miłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nawet nie wiesz na ilu płaszczyznach życia seksualność ci pomogla, na ilu przeszkodziła. Seksualność jest wszędzie, ma wpływ choćby na odbiór ciebie i twojego zdania, traktowanie ciebie jako człowieka i twojej opinii w danym temacie choć nie jest to tak oczywiste jak mogłoby się wydawac


@dumspiro: No to słucham, na jakich niby płaszczyznach? ¯\_(ツ)_/¯