Wpis z mikrobloga

Nie trawię podwójnych standardów u żadnej z płci. Incele wyrywają sobie włosy z głowy, przez podwójne standardy na korzyść kobiet, kobiety wściekają się, gdy przypina się im latki "łatwych" gdy lubią niezobowiązujący s--s, lub w młodym wieku mają już dziecko. Rozumiem to, każdą ze stron frustruje to tak samo.

Co jednak należy zrobić, kiedy denerwują Cie "podwójne standardy"? Według @BloodyMassacre26 , najwyraźniej trzeba samemu zacząć je stosować, stając się przy tym hipokrytką. I tak koło się zamyka, każdy z nas po trochu zaczyna stosować podwójne standardy, napędzamy się gniewiem i frustracją przez otaczających nas ludzi, aż nie zdziwcie się jak w pewnym momencie osiągniecie patologiczne obrzydzenie do płci przeciwnej które będzie trzeba przepracować z terapeutą. Prywatnie oczywiście, bo na terapie z NFZ poczekacie z rok czasu, by potem trafić na terapeute który siedzi z Wami musu i widać po nim, że średnio mu się chce.

Może uogólniam lub sobie dopowiadam, ale mam wrażenie że tego typu wypowiedzi to pokłosie nieoficjalnej wojny Incele vs. Feministki, w której obie ze stron w końcu piłują swoje myślenie i agresje do granic absurdu, tak że ciężko w ogóle opowiedzieć się po którejś ze stron. Nieważne czy przytoczysz fakty i niezbite dowody na coś, i tak któraś ze stron Cię zakrzyczy, jedni będą manipulować tym co powiedziałeś, a inni po prostu będą spamować i wyzywać.

#rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek
#feminizm #przegryw #incel #zalesie #dzieci #madka #bombelek
N.....y - Nie trawię podwójnych standardów u żadnej z płci. Incele wyrywają sobie wło...

źródło: comment_zhXVt4abvUMFDnwCa7eDR7NqMYGbJIX2.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thachi: Również w swoim wpisie wrzuciłem screen, ale przez młode konto wykop je ukrywa pod linkiem.
Wypowiedź ze screena którą wrzuciłem wyżej, zmroziła mi krew w żyłach :)
  • Odpowiedz
@Passarinho: Ja również nie widzę nic dziwnego ani złego w tym że ktoś nie chce wiązać się z mężczyzną/kobietą posiadającą już dziecko. Ale chyba celowo pominąłeś fragment, o nazywaniu faceta posiadającego dziecko "wybrakowanym" ? Specjalnie podkreśliłem to na czerwono, żeby nikt nie mógł manipulować, ale widzę że choćbym pomalował na złoto ten fragment, ktoś to pominie jeśli nie będzie pasować do jego tezy.
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Tylko czy jest w tym coś złego? Partner/ka z dzieckiem w rzeczy samej jest kimś "zużytym", rozumiane na wszelaki sposób. Bloody wskazuje na różne postrzeganie mężczyzn i kobiet z samotnym dzieckiem.
Laski z dzieckiem są gnojone, więc ona też proponuje gnojenie facetów z dziećmi.
Co jak co, ale imo to jest chyba słuszna postawa?
Czy wolałbyś może, żeby samotni rodzice nie byli traktowani jako ludzie drugiego sortu?
  • Odpowiedz
@Doomino: Określanie samotnej matki "zużytą" jest tak samo bezczelne i idiotyczne, tu nie ma o czym mówić. Ale powiedz mi, czy Twoim zdaniem sposobem na walkę z takimi szkodliwymi bzdurami, jest stosowanie identycznych słów względem oponentów? To tworzy krąg wzajemnej nienawiści na takim samym poziomie i nie zmienia się nic, poza tym że klimat robi się coraz gęstszy
  • Odpowiedz
Czy wolałbyś może, żeby samotni rodzice nie byli traktowani jako ludzie drugiego sortu?


@Passarinho: Chyba każdy normalny człowiek wolałby żeby nikt nie był traktowaty jako człowiek drugiego sortu?

Laski z dzieckiem są gnojone, więc ona też proponuje gnojenie facetów z
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Zgadzam się z Tobą. Szanuje, że oburza Cię to w obie strony. Nie przejmuj się debilami którzy się tu pewnie zaraz pojawią i nazwą Cię bialorycerzem, betacuckiem czy innym spermiarzem.
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny:

Chyba każdy normalny człowiek wolałby żeby nikt nie był traktowaty jako człowiek drugiego sortu?

Nie każdy zasługuje na szacunek, nie żyjemy w utopii. Patologię i złe wzorce należy piętnować, nawet jeśli to zahacza o hipokryzję. Abstrahujeny tu od jakichś legitnych przypadków jak np. wdówki, bo to nie o tym jest mowa.

W mojej opinii, co napisałem, to nie jest słuszna postawa. Bo odpowiada prymitywną "petardą" rzucając taką samą petardą w strone przeciwnika, zamiast merytorycznie obnażać takie absurdy, by ludzie zobaczyli kto mówi z sensem, a kto atakuje. Tak widać tylko dwie
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Skoro moja wypowiedź nie wyjaśniła o co mi chodzi i oczekujesz jeszcze meritum, to albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo ja nie umiem pisać z sensem, ale nawet jeśli nie umiem pisać to wiem że nie mam ochoty na konwersację z toksycznymi ludźmi. Oznaczyłem Cię byś miała wgląd we wpis skoro dotyczy Twojej wypowiedzi. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny:

Skoro podejmiesz temat i kogoś oznaczasz to bądź konsekwentny, gdy oznaczona osoba się do ciebie odezwała.
Uwagi na temat czyjejś interpretacji zostaw dla siebie bo nie ona jest tu głównym problemem.

Tekst jest rozwleczony, a po przeczytaniu komentarzy gubi
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Zostałaś oznaczona z racji tego że Cię cytowałem. To była zwyczajna przyzwoitość z mojej strony, nigdzie nie dałem nawet sugestii, że chce mi się z Tobą rozmawiać, co wyjaśniłem Ci wyżej. Jeszcze mam coś wyjaśnić? Konsekwencja u mnie nadal zachowana.

Problemem są moje wypowiedzi czy też ogólnie podwójne standardy w całym wykopie a ja jestem tu wzięta jako przykład?


@BloodyMassacre26: Tak
  • Odpowiedz