Wpis z mikrobloga

Motomirki, przymierzam się do zakupu motocykla sportowego na wiosnę ale już się powoli rozglądam. Co polecacie w budżecie ~12/13k zł? Interesują mnie tylko sporty ale nie wiem jakiego rozsądnego rocznika i modelu w tych pieniądzach szukać. Może wy coś doradzicie. Pojemność 600-750
#motocykle
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makzy: No to ja bym brał jakieś zx6r, ale ja to stronniczy jestem xD
I jak piszesz o sporcie to chodzi Ci o full plastika? Nakedy nie wchodzą w gre?
  • Odpowiedz
@agnad: No zx6r mi się podoba i wydaje się spoko. Nie wiem jak z awaryjnością. Lecz bardziej kieruję się w strone jakiegoś gsxr ale nie wiem co dostanę w tych pieniądzach.
Nakedy na 90% odpadają. No i jeszcze dodatkowy wymóg rzędowy, 4 cylindrowy piec.
Co do zx6r dostanę tą z 2008 w tych pieniądzach?
  • Odpowiedz
w tym przedziale cenowym o zadbanego litra będzie ciężko.
...i wcale nie masz się go co "cykać" - motocykle o większej pojemności liniowo oddają moc (moment), podczas gdy 600-tki nie mają dołu, a góra... urywa jajka uciekając spod tyłka.
Pamiętaj: szejset to za mało

(tak, wiem jak się pisze sześćset)

@makzy:
  • Odpowiedz
@s3kawka: No właśnie, zadbany litr w tym przedziale cenowym jest raczej słabo osiągalny. Nie chcę przeznaczyć więcej niż powiedzmy te 13 tys zł bo wiem, że na pewno na start mnie czekają wydatki związane z doprowadzeniem go do "idealnego" stanu oraz ubiorem.
  • Odpowiedz
@s3kawka: jaki czas na poznaniu robiłeś na 600, że to za mało :) ?

@makzy: pc40 cieżko wyrwać w tych pieniądzach nic innego z hondy nie ma sensownego w klasie super sport

kawa... no nie, wszystkie kawy które znałem
  • Odpowiedz
@amath: Własnie słyszałem opinie o kawie i r6, że w takiej kasie to słabo z czymś ogarniętym. Najbardziej przemawia do mnie 600rr i jakiś gix. Wcześniej: Mz 125 sm, RMZ 450 i er6n.
  • Odpowiedz
@makzy: jeśli rr to tylko pc40 , pc37 nie warto bo nie ma wielkiej różnicy między F4 a pc37, przeskok jest dopiero na pc40 i to niestety trudno dopaść w tym budżecie.

polecam popatrzeć na Gixy, bardzo wytrzymałe silniki, dość mocne jak na tą klasę, prowadzenie jak to w suce ale do ogarnięcia :)

a trampki patrzyłeś ?
  • Odpowiedz
@amath: No kumpel tez radził szukać pc40 a jak nie to brać f4i. Dziękuje za pomoc! Patrzyłem, nawet mi się podobają ale jedynie co to boje się, ze jest to trochę taka egzotyka w Polsce i nie wiem jak z dostępnością części itp
  • Odpowiedz