Wpis z mikrobloga

@Heer88: okrutnie tęsknię za fizyczną klawiaturą. Z telefonu korzystam tylko do przeglądania internetu, mediów i pisania. Tęsknię za czasami gdy mogłem pisać absolutnie nie sprawdzając słów i nie patrząc na telefon. HTC Touch Pro 2 to telefon który wspominam najlepiej mimo, że był oparty na archaicznym już wtedy Windows Mobile ale właśnie pod względem klawiatury sprzętowej to było absolutne mistrzostwo świata. Opera mini + HTC TP2 i komputer przestawał być potrzebny.
Pobierz
źródło: comment_TPxDpDC4blNo0pG4PfbQfPAS00tIihso.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pepies: akurat w tych czasach zwykly ajfon sprawdza sie lepiej niz np taki touch pro 2. Mialem ten telefon i juz wtedy wiedzialem ze to gowno xD strasznie wolno wszystko dzialalo, ta klawiatura nadawala sie w sumie tylko do pisania. Gps, mapy, internet, jedna wielka zamuła i masakra, jak mialby teraz tego uzywac na codzien to bym sie pochlastal chyba.
Uzywalem niedawno znalezionego w szafie HTC na windowsie mobile ( ͡
@Messix: zgadzam się, że to muliło przy przełączaniu apek i sam system. Ale jak np odpaliłem operę mini i korzystałeś w trakcie tylko z niej to był naprawdę przyzwoity. Tak jak napisałem WM na tym telefonie to straszna padaka. Dziś chętnie przygarnąłbym takiego 6" TP2 na Androidzie. To byłby wspaniały kombajn
@Heer88: o jasna cholera jak ja czekam na tego typu telefon () mi też brakuje telefonów z fizyczną klawiaturą, bo te wszystkie dotykowce powoli mnie cholernie denerwują bo albo słownik jest idiotyczny albo nie da się szybko pisać bo się nawali tyle błędów i potem trzeba to poprawiać :<
Ta problemy XXI w