Wpis z mikrobloga

#!$%@? firmy które każą przepisywać całe CV ręcznie do ich systemu w gównianym formularzu.
Jednocześnie blokują mechanizm aplikowania jednym kliknięciem który posiada większość stron z ofertami pracy po zalogowaniu.
Rekruterzy ogarnijcie dupe nie będę za was wykonywał roboty.

#bekazhr #programista15k #it #hr
  • 66
  • Odpowiedz
@r4do5: Dawno temu ja też zaufałem pewnej rekruterce, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, #!$%@?, nie miał ręki....
  • Odpowiedz
@villager: To widać słaby jesteś programista jak musisz przepisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za mnie przepisali i poprosili o weryfikację. Poprawiłem coś odnośnie fragmentu ze studiami czy tam certyfikatami to powiedzieli, że nie trzeba, wystarczyło powiedzieć i by to poprawili ¯\_(ツ)_/¯

Ale żeby nie było. Oprócz jednej pracy to też musiałem te guwna uzupelniac()
  • Odpowiedz
HR - najbardziej znienawidzona grupa zaraz po policji i straży miejskiej.


@r4do5:

Jak to "po"?
Policja i SM nigdy mnie nie #!$%@?ły.
  • Odpowiedz
@villager: wiekszosci tych systemow -Workday, Taleo mozna nic nie wpisywac (albo wstawic ktopke) w te ich pola a na koncu i tak jest opcja zeby dodac zalacznik i tam dodac cv. Zawsze tak robile i i tak sie odzywali. Pracowalem juz w kilku korpo w Big4 tez. branza IT
  • Odpowiedz
@r4do5: myślę nad stworzeniem frameworka HRLess, gdzie opisalbym koniecznie elementy i role w organizacji oraz zewnętrzne struktury, które pozwalają na nie posiadanie HRu.

Na ten moment wydaje mi się to możliwe, np dzięki usług zewnętrzna rekrutacja czy payroll, ale może mam jeszcze luki w wiedzy. Zobaczymy czy to faktycznie kiedyś zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz