Wpis z mikrobloga

@CJzSanAndreas: gospodarka jest ciut ważniejsza, co uczy historia. Zawsze najpierw szło bogactwo i wolność ekonomiczna, a potem za nimi i dzięki nimi, wolności społeczne i obywatelskie. Kobiety uzyskały prawa wyborcze w wyniku rewolucji przemysłowej, USA stworzyły państwo liberalne i wolnościowe bo poszło o podatki i swobodę handlu, Europa Wschodnia uzyskała niepodległość po 89 roku, bo przyszedł krach gospodarki socjalistycznej, a rewolucja seksualna nie bez powodu wybuchła na bogatym zachodzie.

Ba,
  • Odpowiedz
@arczer: wy macie bardziej #!$%@? w głowie niż myślałem, a argument żeby piekła dupa jest tak mocno kucowaty, że Korwin zazdrości sekty zdolnej do takich poświęceń, żeby kręcić bekę z przeciwników politycznych xD
  • Odpowiedz
@arczer: zresztą, to lewica przecież zachodzi w głowę, jak tak można nie kochać osób LGBT, że poświęcają ich wolność dla jakiejś tam gospodarki i niszczą im życie i że nie mają mózgu, bo glosują żeby piekła dupa.

Po czym ta sama lewica (vide Ty) poświęca inne wolności przeciw drugim, niszcząc innym życie i głosują żeby piekła dupa kogoś innego xD

To trochę jakby kuc napisał, że prawa osób homo są
  • Odpowiedz
@p0lybius: Wytłumacz mi w takim razie jak 5-latkowi, jak to jest że regularnie powstają kryzysy, że powstają bańki spekulacyjne, gdzie niejako tworzy się pieniądz z niczego? Mam wrażenie że nikt nie ma pojęcia o ekonomii, skoro takie patologie się dzieją.
A cierpi na tym przeciętny człowiek któremu nagle zamykają miejsce pracy.
  • Odpowiedz
@p0lybius: Właśnie jest całkowicie odwrotnie, powiedz dlaczego rewolucja przemysłowa najpierw miała miejsce w kraju o największej wolności osobistej, a dopiero z niego posunęła się dalej? Wolność człowieka jest najważniejszym czynnikiem rozwoju cywilizacji.
  • Odpowiedz