Wpis z mikrobloga

można sobie zawierać dowolne umowy, państwo nie powinno wchodzić w ogóle w te kwestie, zarówno przy związkach jednopłciowych jak i mieszanych.


Państwo oferuje zawarcie małżeństwa pozwalające na skodyfikowanie związku dwojga ludzi w formie umowy, ale wchodzi w szczegóły uznając kwestię płci za jakoś szczególnie ważną. Utrzymanie takiej opcji raczej nie ma za dużo wspólnego z wolnością?

To w końcu światopogląd czy kwestia intymna?

`
@s4nskR: To czy wolisz chłopców czy dziewczynki
@MartinCh: mylisz kompletnie. Zarówno kultury jak i edukacyjny pozostawia Ci wybór, możesz wysłać dziecko do szkoły które ma w programie gender, to Twój wybór jako rodzica, nie państwo powinno o tym decydować.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alonso117: Taak, zakaz nowych technologii, demonstracji i imigrantów co za bzdury. A zakaz aborcji na życzenie jak najbardziej uzasadniony, bo według prawicy 6 miesięczne dziecko w brzuchu to człowiek, a nie gówno (jak twierdzi "postępowa" lewica).
Najlepsza jest ta wykopowa szuria która teraz spamuje tekstem


@Ator: przed wyborami dwa kucyki mnie wyśmiały raz jak pisałem że konfederacja to idealny koalicjent pisu któremu się sprzeda, a drugi raz jak pisałem że poza gospodarką ważne są inne poglądy a te mają zamordystyczne.

I patrzcie państwo oba wątki usunięte HMMMMM
OZE są bardziej utopijną wizją i ciekawostką.


@haaryballs: oze są lepszym rozwiązaniem niż węgiel. Są też dużo dużo tańsze niż atom. Ja jestem mocno proatomowy ale nie jestem niedo**ny żeby być dodatkowo anty oze. Uśrednione koszta produkcji energii dla wiatraków to "onshore wind - $1600/kW". Dla atomu to jest 6500$.
Obecnie część krajów europejskich ma naście % energii z OZE. W stanach OZE to 17% kiedy atom to 19%.

Tyle z