Wpis z mikrobloga

@poprostumort: można sobie zawierać dowolne umowy, państwo nie powinno wchodzić w ogóle w te kwestie, zarówno przy związkach jednopłciowych jak i mieszanych.

Trochę słabo że partia która uznaje się za wolnościową otwarcie sprzeciwia się wyrażaniu poglądów przez część społeczeństwa.

To w końcu światopogląd czy kwestia intymna?
@marekrz: no popatrz, a podoba im się robienie z kobiet niewolnic i zmuszanie do rodzenia dzieci śmiertelnie chorych i tych poczętych z gwałtów. Stawianie interesu biopapki bez żadnej świadomości nad interes dorosłej, czującej kobiety bo #!$%@? król z bandą wiernych kucy sobie dysponują cudzym ciałem i im magiczny duszek z nieba tak powiedział xD Mmm takie to wolnościowe, prawaki w obronie życia xD
@alonso117: Moje ulubione zdanie w ich programie to:

Chcemy, aby to ludzie decydowali, co warto oglądać, co

czytać, czego słuchać.

Wycięte z kontekstu wydaje się spoko ale...

Zamiast indoktrynacji i promowania szkodliwych

ideologii na koszt podatnika, zaproponujemy bon kulturalny na zakup biletu

do dowolnej wybranej galerii, muzeum, filharmonii czy teatru,

wspierając w ten sposób rozwój i dopasowanie oferty kulturalnej do

zainteresowań obywateli.

Możecie wybierać z tego na co partia pozwala XD
Bo OZE mają niezaprzeczalną zaletę - potrafią rozproszyć produkcję energii co może odciążyć sieć przesyłową w momentach kiedy jest ona najbardziej obciążona


@poprostumort: ale aby sprostać zapotrzebowaniu X na moc, musisz mieć OZE które nominalnie produkuje 10X mocy. Straszne marnotrastwo zasobów.
jak śpię, to wciąż jestem żywym człowiekiem

Tak samo jak dziecko będące płodem

Płód w początkowej fazie rozwoju to zlepek komórek bez żadnej samoświadomości, który nic nie czuje, nic nie przeżył,

Tym bardziej zabicie go, jak jeszcze nic nie zdążył przeżyć i nacieszyć się życiem jest zbrodnią.

który nic nie czuje, nic nie przeżył,

Płód od momentu poczęcia tworzy komórki nerwowe. I co to w ogóle za argument, że można kogoś zabić,
@bacaa90: Redukując płód do zlepka komórek dehumanizujesz człowieka. Już to w Europie przerabialiśmy w XX wieku. Skończyło się milionami trupów. Cywilizacja chrześcijańska zawsze staje po stronie życia, a jak Ci się nie podoba to sobie możesz zmienić cywilizacje i wyjechać tam gdzie nie ma tego okropnego katolicyzmu.
Cywilizacja chrześcijańska zawsze staje po stronie życia


@executor2: Poczytaj o stosach, inkwizycji, Katarach, Giordano Bruno i wojnach religijnych.

jak Ci się nie podoba to sobie możesz zmienić cywilizacje


@executor2: Jeśli cechą charakterystyczną cywilizacji chrześcijańskiej jest sprzeciw wobec aborcji, to w Europie cywilizację chrześcijańską reprezentują wyłącznie Polska i Malta.

Redukując płód do zlepka komórek dehumanizujesz człowieka


@executor2: Sorry, ale ja widzę sporą różnicę między żyjącym człowiekiem czy dzieckiem w 7-8