Wpis z mikrobloga

@derigen90:

Zlewamy, bo nie ma na kogo głosować. Każdy jak zwykle obiecuje gruszki na wierzbie żeby tylko ich wybrać a później robią co chcą. Domokracja to słaby system

Tak, tylko, że starsi głosują tak, że wam #!$%@?ą wam na resztę życia, to zamiast pójść i im się przeciwstawić to zlewacie. WTF? Demokracja nie jest idealna, ale to jest system, w którym można pokazać, że się czegoś chce. Jak nie ruszysz dupy,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: w sensie, że ja nie pamiętam? W sumie to nie (24 lvl here), ale tak. Pamiętam jaka była pensja minimalna w 2000r, jakie były ceny, a jak jest teraz. Słabo, ale pamiętam i mimo młodego wieku wiem, że PiS teraz zaora ten kraj.
@HaSSaN: to Ty chyba nie wiesz o czym mówisz, po prostu zredukuje się etat, na umowie będzie tyle samo co teraz tylko na powiedzmy 3/4 etatu , a reszta pod stołem jak do tej pory :)
@kicjow: To jest normalne ze frekwencja byla najnizsza w tej grupie bo skupiajac sie na poczatku skali czyli 18 lat to sa okolice w ktorych raczej czlowiek ma #!$%@? w jakichs schetynow, mikkow, kaczorow. Sam wtedy mialem to wszystko gdzies. Jak czlowiek wchodzi na grubo w dorosle zycie zaczyna sie interesowac dlaczego poszedl do sklepu wydal 100zl i nic nie kupil, dlaczego tyle na paliwo idzie i co ta wyplata taka