Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: Jezus chłopie. Tu nie chodzi o wykształcenie. Po prostu te dziewczyny nigdy nie interesowały się podstawami z niczego i maja teraz braki w ekonomii chociażby. Nie wiedza skąd się bierze hajs i ze nie spada on z nieba. Tu nie chodzi o oświecenie i bycie wykształconym. Mój ojciec jakoś jest prostym chłopem, a od małego mi to wszystko tłumaczył jak to działa, potem dużo o tym czytałam, na studiach to
  • Odpowiedz
  • 3
@somskia Ale najlepsze jest to, że wszyscy jesteście takimi oświeconymi ekonomistami a podniecacie się płacą minimalną którąchce pis wprowadzić i sracie żaremodrugiej Wenezueli itp. A żaden nie wpadnie na to,że po prostu dzięki temu zlikwidują z 70 procent szarej strefy, Wszyscy budowlańcy,kierowcy, pracownicy firm do 10 osóbzatrudnieni są naminimalnąa reszta w kopercie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirekzwirek8: Normalnie- zerowy pit na czas studiów, jakieś pierdoły co zalały formę w połowie inżynierki czy licencjatu.
Potem, po skończeniu się perków dla <26r.ż. zakladasz JDG i masz dwa lata małego ZUSu i perki dla małych i nowych firm, więc dalej masz korzyści. Potem albo stać cię już na dziecko albo emigrujesz i zarabiasz jeszcze wiecej.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8 bo ludzi nie interesują afery, propaganda, manipulacje, złodziejstwo, kłamstwa i inne tego typu historię, które uprawia miłościwie nam panujący rząd. Interesuje ich pełna micha i duma z bycia chamem i prostakiem. W końcu ktoś dowalił tym konowałom, nauczycielom, na bąbelki dali, 13 emeryturę dali. Czego chcieć więcej? Nie od dziś wiadomo co najbardziej porusza społeczeństwo - chleb i igrzyska. Czas przestać się oszukiwać, że kiedykolwiek będzie inaczej.
  • Odpowiedz