Wpis z mikrobloga

@oooOOOd: „proszę się nie zesrać” i „essa” czy tu trzeba coś dodawać? Raczej nie. Zajebiście, że większość chodząca na wybory to debile z IQ na poziomie orangutana.
@oooOOOd: Kusi mnie żeby zejść na Twój poziom i napisać coś jak stulejarz z gimnazjum, ale sobie odpuszczę, bo dupka Cię zapiecze jeszcze bardziej, jeżeli to zignoruję. Polecam tylko zajrzeć do sklepu jakie ceny obecnie panują, na stację benzynową podjechać jak już wrócą ceny sprzed kampanii wyborczej, to może coś dojdzie do pustego łba. Jeżeli natomiast to nie skłania do głębszej refleksji, polecam się udać do podstawówki jeszcze raz i powtórzyć
@oooOOOd: XD XD beka hehe lol. Czekam na jakąś merytoryczną wypowiedz z twojej strony, bo to, że większość ludzi w tym kraju to zjeby, które nie potrafią liczyć to wiem i nie zostałam zaskoczona ani trochę. Sama obstawiałam, że będzie poparcie na poziomie 43,5, także jestem jedynie zawiedziona, że się nie pomyliłam. A co tam u ciebie kolego? Jest radość z rządów socjalistów i idiotów niewykwalifikowanych?
może to nie 43,5% polskiego społeczeństwa są idiotami, a właśnie ty? O nie biorących udział w głosowaniu nawet nie mówię. Zrob fikolka w sciane i może ci się coś przestawi
@oooOOOd: Wyszedł mi trigger na poziomie Ukraińca słyszącego o polskim Lwowie, jestem z siebie dumna. Nawiazując do poprzednich komentarzy, zauważyłam, że nie tylko masz problemy z matematyką, ale również z językiem polskim. Składnia zdań totalnie leży. Szkoła podstawowa się kłania. Ponadto, ja zanim wystawię swój komentarz na widok publiczny, to sprawdzam czy jest poprawnie napisany. To taki protip na przyszłość, jak będziesz chciał kogoś wyzywać od #!$%@? debili, bo właśnie przez
@aussie17 dzięki, jestem dumny, że udało mi się ztriggerować lewaka, jak to mówią, nie wierz we wszystko, co ktoś pisze na wykopie, bo daleko nie zajedziesz, dzięki
@oooOOOd: Jak dla Ciebie ja mam triggera, to rzeczywiście jesteś debilem. Wróć jak się zorientujesz w tematach, o których nie masz pojęcia, może na razie skup się lepiej na studniówce i wyciskaniu pryszczy.