Wpis z mikrobloga

Przed chwilą wróciłem z głosowania i zachęcam wszystkich do wygospodarowania chwili aby pójść oddać głos na swoich kandydatów. Powiem szczerze, że jak na tę godzinę zaskoczył mnie spory tłum głosujących emerytek i emerytów, a msza w pobliskim kościele dopiero się zaczynała. Podczas wyborów do europarlamentu chodziłem głosować o tej samej porze co dziś i lokal świecił pustkami, więc seniorzy się zmobilizowali, a wszyscy wiemy co to może oznaczać. Mam nadzieję, że młodzi też dadzą dziś radę.

#wybory
  • 217
  • Odpowiedz
@Unik4t: To PiS im dopisze wyższe podatki, a oni będą jęczeć, że ledwo na opłaty starcza i zastanawiać się gdzie popełnili błąd. Gardzę ludźmi, którzy chodzą zaczadzeni oparami tego, że jakoś to będzie i przecież źle już być nie będzie, no bo za PRLu nie stali przed wyborem papier szary lub szukanie gazet po szafkach.
Hansy i Antony już zacierają ręce na wieść o kolejnej fali emigracyjnej z Polski.
  • Odpowiedz
  • 0
@eko_zgonus a to mlodzi nie glosuja na pis? A dziadki nie głosują na PO? Jak ty masz myslenie takie to wez ty nie upubliczniaj swoich mysli. Totalna głupota.
  • Odpowiedz
@murdoc: notabene, wiele zmian zależy od ciebie, tj. od twojej dojrzałości oraz zdolności do ciągłej nauki i podejmowania ryzyka. By móc wpływać na swoje życie i otoczenie, przede wszystkim trzeba nauczyć się brać odpowiedzialność za własne działania. Fachowo się to nazywa „wewnątrzsterowność”.
  • Odpowiedz
@Mrboo: @LukaszN: To nic nie oznacza. nie dziadki wybiora nam wladze tylko wiekszosc spoleczenstwa.

Patrzac po temacie sprzed kilku miesiecy to na wykopie mamy wiecej wyborcow pisu niz innych partii.

Nie ma co zwalac na stare baby, pora patrzec na dzieciatych, patologie i ludzi zarabiajacych najnizsza krajowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DanielAquarius: @Ramone: no tak też uważam. Jeżeli mieli tyle czasu i nie zdążyli to znaczy że wybory nie są dla nich wystarczająco ważne. Gardzę i to bardzo.
Oczywiście przekazałem im, że teraz ich głos rozłoży się proporcjonalnie na wszystkie partie które wejdą do sejmu.
  • Odpowiedz