Wpis z mikrobloga

Przed chwilą wróciłem z głosowania i zachęcam wszystkich do wygospodarowania chwili aby pójść oddać głos na swoich kandydatów. Powiem szczerze, że jak na tę godzinę zaskoczył mnie spory tłum głosujących emerytek i emerytów, a msza w pobliskim kościele dopiero się zaczynała. Podczas wyborów do europarlamentu chodziłem głosować o tej samej porze co dziś i lokal świecił pustkami, więc seniorzy się zmobilizowali, a wszyscy wiemy co to może oznaczać. Mam nadzieję, że młodzi też dadzą dziś radę.

#wybory
  • 217
  • Odpowiedz
@LukaszN: aha no tak bo młodzi to wszystko wiedzą bo umieją INTERNET lol, większość młodych to pelikany i klakierzy co wierzą we wszystko co napisali na wypoku, weź mnie nie rozśmieszaj, dobrze że dziadki głosują
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: do dziś mam bekę z tych co głosowali na Ciasteczko i jeszcze mnie wyzywali jak mówiłem, że to przechlany debil, którego tylko gorzoła interesuje, a poglądy ile razy zmienił przed 2015 to nawet nie zliczę.
  • Odpowiedz
będą potrzebowali koalicjanta,


@Kielek96: koalicjant się znajdzie, nawet wiemy kto. Największa beka to będzie jak ten etatowy koalicjant wszystkich władz nie dostanie się do sejmu (taka szansa niewielka, ale jest), a zwycięzca nie będzie miał większości. Jeszcze weselej, jeżeli będą się musieli układać z pewnym człowiekiem, którego dawno już w sejmie nie było, a być może teraz wróci. Z takiej koalicji gówno by wyszło, ale co byśmy się w trakcie
  • Odpowiedz