Wpis z mikrobloga

Przyznam, że mam od dłuższego czasu wewnętrzny ból d--y. Z jednej strony w #konfederacja jest sporo osób, które zasługują by dać im szansę, posiadają wiedzę i poglądy, które akceptuje (zwłaszcza gospodarcze). Z drugiej jak słyszę o... (typu: szczęść Boże zamiast dzień dobry; zupełnie tego nie toleruje jako ateista/agnostyk) czy ludziach, którzy twierdzą, że rządy światowe chcą nas zabić przy użyciu 5g albo chemitrails (choć uczciwie przyznam, że tego typu niusy słyszałem z drugiej ręki tj nie widziałem ani nie słyszałem tego typu wypowiedzi bezpośrednio, więc mam pewną hipotezę, że to czarny PR, jak teksty #tvpis, że w konfederacji za ruscy agenci). Podobnie jak jako wolnościowiec nie zgadzam się z większością postulatów światopoglądowych, jednakże uważam, że gospodarka jest ważniejsza a to czy Jezus Chrystus będzie królem Polski mam w sumie dupie, bo nic to nie zmieni w praktyce a inflacja 30% i więcej już odczuje nawet ja.

Ergo, swój głos oddam na konfederacje, mimo, że po pierwsze w tym burdelu miałem zamiar głosować na lewicę (tylko jako głos przeciwko PO i PIS) a po drigie...

... mam świadomość, że jedyny realny efekt jaki przyniesie obecność konfederacji w sejmie to rzucanie klod pod nogi PiS...

Choć przy optymalnych wynikach jest szansa na opozycyjna gigakoalicję, która odsunie PiS od władzy i dlatego uważam, że im więcej partii wejdzie do Sejmu, tym większa na to szansa.

#wybory #oswiadczenie #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@papaj_21_37: gratuluję podejścia ,skupienia się na ważnych rzeczach bez oglądania się na pierdoły które cię w-------ą. Dla mnie jest ważniejsze ile podatku place niż czy ktoś mówi szczęście boże albo czy po ulicy chodzą parady LPG :)
  • Odpowiedz
@kotwica407: właśnie jestem w stanie to zdzierzyc w imię głosowania na poglądy gospodarcze ergo to, że tam są tacy ludzie, jestem w stanie bardziej zdzierzyc niż to, że szykuje nam się inflacja over milion
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@papaj_21_37: takich jak ty jest dużo więcej, np. ja. Brakuje partii o poglądach wolnościowych, ale właśnie bez tego szuryzmu. Mniej więcej coś takiego reprezentował Gwiazdowski, ale stchórzył. Może w przyszłości powstanie taka partia z ludźmi typu Mentzen, albo Konfederację okroją z szurów i chorągiewek. Póki co głosuje na Konfederację, nawet najprostszy argument za tym głosem przemawia - wszyscy inni byli już przy korycie i było niewiele lepiej lub nawet gorzej
  • Odpowiedz
@swagerstom: nie znam żadnych modlitw nawet

@badziebadla: właśnie obejrzałem Mentzena i w sumie ładnie opisał, że Gwiazdowski nie miał szans na jakikolwiek wynik, bo był za mały w uszach na ten target w który celował. Z kolei Biedroń i Konfederacja działają skrajnie czym zaczynają zbierać elektorat skrajny a po czasie i centrowy (czyli np mnie). I w sumie racja. Z jednej strony szury z hasłami wyjścia z Unii
  • Odpowiedz
@papaj_21_37 Ja zupełnie inaczej widzę politykę,wszystko jest wykreowane tak,że niby masz "wybór" politycy w ogóle nie odpowiadają za swoje działanie, słowa.System to te cztery partie które zmieniają szyldy i co 4lata mają dawać iluzje wyboru, przecież te partie już rządziły.Ludzie powinni zobaczyć w przeszłości jak to wyglądało.Prawda jest taka żyjemy na kredyt,zadłużenie państwa to prawie 5bilionow zł z ukrytym długiem zusu.Kazdy Polak jest zadłużony na 126tys zł.Pięknie się żyje na kredycie.do
  • Odpowiedz
jest sporo osób, które zasługują by dać im szansę


@papaj_21_37: Nie ma tam takich osób. Nawet jeśli Ci się wydaje przez chwilę, że taki Wilk mówi z sensem, to chwilę potem wylatuje z zakazem wszystkiego, czego jego katolicki umysł nie toleruje. Oczywiście wszystko to w imię WOLNOŚCI! :D
  • Odpowiedz
... mam świadomość, że jedyny realny efekt jaki przyniesie obecność konfederacji w sejmie to rzucanie klod pod nogi PiS...


@papaj_21_37: xDDDD

pierwsi polecą na stołki i jakieś nieformalne nawet koalicje, bo lewactwo zagraża Polsce
  • Odpowiedz