Wpis z mikrobloga

No cześć,

jesteśmy tutaj nowi i chcemy się przywitać. Prowadzimy takie stacje z czerwonymi orłami i kilka innych rzeczy. Część z Was może coś o nas słyszała #pdk

Żeby wkupić się trochę w mirkołaski przygotowaliśmy dla Was mały konkurs i trochę smyczek, o tym więcej możecie przeczytać tutaj: http://wykop.pl/konkursorlen

Tymczasem jeszcze kilka słów o tym, co chcielibyśmy tutaj robić, bo z pewnością nie lurkować. Jak może się domyślacie prowadzenie takich kilku stacji, to dość spore przedsięwzięcie i dużo się u nas dzieje. Słyszeliśmy, że #technologia, #ciekawostki i #inzynieria to sól Wykopu - mamy więc zamiar pokazać Wam trochę naszej pracy od kuchni, podzielić się ciekawymi spostrzeżeniami i rozwiązaniami technicznymi. Śledźcie hashtag #orlenuczy - będziemy tam postować, a i pewnie jakieś AMA się niedługo trafi.

Co więcej w #orlenteam, to Robert i wielu innych ciekawych sportowców. Z pewnością i na tym polu wspólny język się znajdzie. Możecie liczyć na trochę informacji z samego środka sportowego zamieszania.


Czołem!
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orlen_lite
Słyszałem, że robicie franszczyzne i bywają gorsze paliwa. Jak rozpoznać taka stację?

Jak Orlen to sportowcy, to czekam na współpracę z zuzlowcami. Mamy tam wiele talentów i sukcesów.
  • Odpowiedz
@orlen_lite: Mordeczki ja do Orlena to nic w zasadzie nie mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale czemu gdy nikt nie patrzy albo jest mgła to kopcicie ponad normy że aż to z wyszogrodu widać a paliwo koło Płocka pod rafinerią jest najdroższe w całej Polsce? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeszcze rozumiem kopcic ponad normę ale w zamian dawac konkurencyjną cene, no ale
  • Odpowiedz
może jakiś temat o logistyce w orlenie?


@JanDzbanPL: znam jedyną w Polsce stację benzynową Orlenu, która jest zaopatrywana z cysterny kolejowej :P a nie z autocysterny
  • Odpowiedz
@orlen_lite: nie osmieszajcie sie, k---a.
od czasu do czasu tankuje u was (raczej omijam, bo patrze na ceny paliw)
no i uzbierlalo mi sie ok 7 tys waszych punkcikow vitay (czy jak to sie tam pisze)
mysle sobie "a kupie sobie cos". patrze w regulamin... jedna wydana slotowka to 2 pynkty
czyli szybko liczac wydalem u was 3500 zł. a wiecie co za to moge za te 7k punktow kupic?
7
pendzoncyjez - @orlenlite: nie osmieszajcie sie, k---a. 
od czasu do czasu tankuje u...

źródło: comment_8ObqXChmIC046xw6ki6bsOIVgupUSdnv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@orlen_lite: nie osmieszajcie sie, k---a.

od czasu do czasu tankuje u was (raczej omijam, bo patrze na ceny paliw)
no i uzbierlalo mi sie ok 7 tys waszych punkcikow vitay (czy jak to sie tam pisze)
mysle sobie "a kupie sobie cos". patrze w regulamin... jedna wydana slotowka to 2 pynkty
czyli szybko liczac wydalem u was 3500 zł. a wiecie co za to moge za te 7k punktow kupic?
7
  • Odpowiedz