Wpis z mikrobloga

mirki
tak mnie wlasnie wzielo na wspominki - wczoraj minelo wlasnie 21 lat jak poznalem swoja zone
pierwszy tydzien studiow, 19 lat
a teraz 10 lat po slubie, w sumie 21 lat razem (bo szybko poszlo od poznania), pewno jest to wiecej niz 3/4 mirkow ma lat:)

takze wiecie mirki, da sie

#feels #rozowepaski #niebieskiepaski #slub #zwiazki #nostalgia i absolutnie nie zadne #zalesie
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filotes: nie mam pojecia. my sie dosc mocno rozniny w niektorych sprawach a w innych mamy bardzo zblizone zdanie
np mi ciezko namowic zone na sporty, moze czasem na rower, ale za to obnoje kochay gory, kochamy zwiedzac, uwielbiamy ogolnie podroze
lubimy dobrze zjesc, lubimy dobre restauracje ale z drugiej strony np ja calkowicie inaczej odbieram sztuke, muzyke
zona potrafi ze wzruszenia sie poplakac patrzac na piekny obraz a dla
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek ...czyli nie ma zaskoczenia, receptą jest trochę wspólnych, trochę własnych upodobań, częsty i udany s--s, a do tego musi być również szczerość, szacunek, lojalność i voilà! Tak żem czuła, że jestem na dobrej drodze :)
Kręcą mnie długoletnie związki. Poznanie kogoś w dzisiejszych czasach to banał, ale utrzymanie znajomości w uczuciu przez tak długi czas jest czasem wyzwaniem. Życzę Wam równie szczęśliwych dalszych lat!
  • Odpowiedz