Wpis z mikrobloga

Ładny pociąg? To trzeba pomalować jakimś #!$%@?. Nowa elewacja na budynku? Trzeba otagować na drugi dzień sprejem. No nie może być ładnie, nie może, bo zaraz przeszkadza jakiemuś sebie, patusowi półgłówkowi.

Jak coś takiego widzę to od razu dzień zepsuty. W Polsce jak w lesie #!$%@?. Ech... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wroclaw #patologiazewsi #patologiazmiasta #wandalizm #wpolscejakwlesie ##!$%@? #pkp #pociagi #kolejedolnoslaskie
RozkalibrowanaTurbopompa - Ładny pociąg? To trzeba pomalować jakimś #!$%@?. Nowa elew...

źródło: comment_jkQ227ubt1mTO5tcJ4Mx11aBIVHDjNMG.jpg

Pobierz
  • 61
@M_Szopen_TM: tutaj nie ma obiektywnie. To jest finansowane z podatków, widnieją na tym reklamy spółek kolejowych, urzędów gminnych, wojewódzkich czy miast. Za każdym razem, kiedy znaki graficzne są zabazgrane, to dotujący chce, żeby były one widoczne, a nie zamalowane przez jakichś ćwierćmózgów. Czy ja ci podchodzę ze sprejem do samochodu, bo wg. mnie jest brzydki i lepiej będzie wyglądał, jak narysuje na nim penisa?
@kfiatek_na_parapecie wiesz ze taki pociąg potem i tak leci do mycia więc wszyscy składamy się na wasze pożal się Boże hobby?

@RozkalibrowanaTurbopompa ja grafitti lubię, ale w miejscach do tego odpowiednich, dzielnice powinny wyznaczać takie strefy wolnego malowania. Na pewno znalazłyby się miejsca w stylu Stare bloki, garaże, przejścia podziemne, mury. Wszyscy byliby zadowoleni - graficiarze bo mieliby co malować, ludzie - bo by ładniej wyglądało, oraz budżet - bo nie byłyby