Wpis z mikrobloga

@PenkajoncaStulejka: no super, wyjatkowo niski skilowo truskul jestem pod wrazeniem xD, oczywiscie ze kupilem nowa plyte kekego, czemu mial bym tego nie zrobic, bardzo dobra czillowa plyta troche inna niz wiekszosc glownego nurtu ktory byl w tym roku wydany,
@magicalowiczny: no nie wiem, jego najnowsza tworczosc troche #!$%@? sciekiem, ale zeszloroczna plyta i jeszcze wczesniejsza byly calkiem ciekawym polaczeniem nowej szkoly ze stara nowa szkola
@PenkajoncaStulejka: och jak dobrze czasem poczytać tych zajebistych njuskul prawdziwych wyznawców prawdziwego rapu w zalewie tych wszystkich amatorów prujących się do zajebistej stereotematycznej i zachwycającej stylowo nowej szkoły polskiego rapu! idę strzelić kreseczkę a potem do rafalali!( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PenkajoncaStulejka: uhuhhu najazdy na ostrego xDDD jego nowa plyta jest nedzna ale zeszloroczna i ta z 2016 sa przeciez genialne, rozne tematycznie i stylistycznie xDDDD po co sie wypowiadasz jak nawet nie sluchasz, swoja droga ostrego i kekego slucham wlasnie dla tej stylistyki jak chce czegos innego to slucham innego wykonawcy xD przeciez jak jem w jakiejs restauracji to dlatego ze smak jaki maja mi pasuje, a nie codziennie inny smak
@PenkajoncaStulejka: widzę, że nie kumasz. takimi tekstami zaimponować możesz tylko w swojej niszy prawdziwych słuchaczy prawdziwego rapu. a pisząc takie rzeczy jesteś tak samo śmieszny jak ktoś, kto twierdzi że jedyny prawilny rap to XXX a reszta to gówno dla strucli i amatorów itp. itd. w sumie typ, z którym się kłócisz nie jest lepszy, ale wciąż jesteście siebie warci. CO TY WIESZ O PRAWDZIWYM RAPIE ten to gówno tamten to