Wpis z mikrobloga

Na kogo będziecie głosować w wyborach? Proszę o uzasadnienie swojego wyboru w komentarzu

  • Polskie Stronnictwo Ludowe 9.8% (13)
  • Prawo i Sprawiedliwość 14.4% (19)
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej 12.9% (17)
  • Konfederacja Wolność i Niepodległość 50.0% (66)
  • KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni 12.9% (17)

Oddanych głosów: 132

  • 19
@szakal20103: Ja KO miałem wysoko, ale dla mnie to krzykacze, którzy #!$%@? zrobią, a ich programem jest tak naprawdę tylko narracja antypisowska. Zweryfikowałem też poszczególne odpowiedzi z własnymi poglądami i tym, jak bardzo uważam dane kwestię za ważne i zdecydowałem, że Konfederacja i PSL są mi bliższe niż wyszło procentowo na latarniku. Stąd też jeszcze się zastanowię przed wyborami między tą trójką.
Pobierz RobieZdrowaZupke - @szakal20103: Ja KO miałem wysoko, ale dla mnie to krzykacze, któr...
źródło: comment_0Yh4L7LF5GkYG0xp5ZVsX3YupVRzdRKk.jpg
@running: No właśnie w tym problem. Z jednej strony uważam, że powinno się odciąć religię od polityki, jestem prounijny co podbija mi wynik dla Lewicy, a z drugiej wszelakie sprawy ekonomiczne podbijają mi wynik dla Konfederacji. Szkoda, że w Konfederacja tak bardzo celuje w patriotyzm i religijność, bo gdyby nie to, to na pewno bym na nich głosował. Prawdopodobnie mój głos przez to poleci na PSL lub Lewice.
Konfederacja Wolność i Niepodległość


@szakal20103: Niestety jedynym wyborem jest PiS - Konfederacja bliski 2-gi wybor, ale nie wierze ze maja kadry (zwlaszcza do resortow silowych) - przy sztuczkach opozycjii (PO) mysle ze byli by zgwalceni legislacyjnie - PL to nie jest normalny kraj, w normalnym kraju to byla by Konfederacja.

Wyobrazcie sobie ze Konfederacja zwycieza i ma doczynienia z syfem ktory Platfusy odwalaja od 4 lat.... Zostali by zniszczeni - nie
@szakal20103: KO - trochę zgodność poglądów, trochę jedyna opcja która ma realne szanse na wygranie z obecnymi. Na Latarniku lepszą zgodność miałam z PSL, ale nie chcę dawać im głosu bo uważam że wejdą w koalicję z kimkolwiek (czyli również z PiSem, którego nie chciałabym drugiej kadencji). KO jest i tak słabe, bo gdyby nie było to nie wymagałoby połączenia kilku partii. Z pozostałymi partiami się nie zgadzam światopolitykopoglądowo. W zasadzie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szakal20103: szuralicje, ale tylko dlatego, że komuchy mają w szrankach feministki, a tego nie zdzierżę. Wybór w tym roku to jest dramat totalny, całe szczęście mój głos nie ma żadnego znaczenia.