Wpis z mikrobloga

Incele/przegrywy to najbardziej dyskryminowana i wykluczona grupa ludzi.
Geje, lesby, transki i inni mają swoich obrońców praw LGBT. Robotnicy mają komunistów. Bogaci mają liberałów. Biali mają narodowców. Obcokrajowcy mają lewaków. Kobiety mają feminizm. Chorzy mają bezpłatną służbę zdrowia. Emeryci mają państwowe emerytury. Dzieci mają 500, bezpłatną szkołę itd. Niepełnosprawni mają stanowiska do parkowania tylko dla nich. Nawet zwierzęta mają swoich obrońców praw zwierząt i wolontariuszy i wolontariuszki.

Incele nie mają nikogo.

#przegryw #redpill #samotnosc #depresja #incel
  • 31
@Czesterek: ja? żadnej. No dobra, ogródek ktoś musi mi skopać przed zimą.
EDIT mówimy tu o osobach, które są społecznie wykluczone. Na pewno istnieje sposób żeby im pomóc. Od psychologów po sam nie wiem.
Osoba która ma w opisie 'Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu." powinna to zrozumieć
@elLobo: No ja też poruszam i co z tego.

Bardziej chodzi o to że nie istnieje to w prawdziwym mainstrimie. W TV.
Nie ma też zorganizowanej grupy, ani jakiegokolwiek programu w dosłownie jakiejkolwiek partii, który miałby chociaż trochę rozwiązać ten problem (przynajmniej to zauważyć).
@nikola_vel_makia: Nie, eugenika i tak nic by nie dała, ponieważ kobiety są z natury hipergamiczne i żeby facet był podniecający musi być lepszy od przeciętnej, a nawet dużo lepszy. Eliminując najmniejatrakcyjnych facetów to nawet ci atrakcyjni przestaliby być atrakcyjni. Jeśli np średni wzrost faceta to 178cm, a kobiety chcą minimum 180cm. Gdybyśmy sprawili że średni wzrost faceta będzie 188cm to kobiety powiedzą że chcą minimum 190cm.
@Solstafir: Słusznie, jednak! Pamiętajmy, jednak że to nie wygląd definiuje przegrywa, przy tym to że jesteś przegrywem definiuje takie myślenie (jestem przegrywem od niezależnych od mnie przyczyn...genetyka)

Jeśli np średni wzrost faceta to 178cm, a kobiety chcą minimum 180cm. Gdybyśmy sprawili że średni wzrost faceta będzie 188cm to kobiety powiedzą że chcą minimum 190cm


Inna sprawa, że kobiety kopulujące z wysokimi mężczyznami, same mogłyby rodzić wysokie kobiety, które wiadomo miałby wyższe
Pamiętajmy, jednak że to nie wygląd definiuje przegrywa, przy tym to że jesteś przegrywem definiuje takie myślenie (jestem przegrywem od niezależnych od mnie przyczyn...genetyka)


@nikola_vel_makia: Nie. Bycie przegrywem definiuje to czy ma się powodzenie u kobiet.

Oczywiście że by dała, kobiety zawsze były hipergamiczne! Sytuacje którą mamy obecnie zawdzięczamy słabym mężczyznom którzy pozwolili kobietom na hipergamiczne perwersje. Kiedyś cywilizacja zachodnia mężczyzn trzymała kobiety krótko...ale i owca syta była


@nikola_vel_makia: Ale