Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No i kolejny raz przychodzę do Mirków z tagu #motoryzacja i #samochody

Dalej szukam samochodu dla siebie. Jakie mam wymagania?

- max 30 tys
- szukam od 180 koni w górę
- chciałbym, żeby to był samochód i do tańca i do różańca
- najlepiej z grupy #vag
- chciałbym, żeby jakoś to się zbierało
- z podstawowych wymagań to czujniki parkowania, Bluetooth do muzyki lub aux i w miarę dobre audio bo dużo jeżdżę.
- może być benzyna jak i diesel
- od 2006 w górę najlepiej, im młodziej tym lepiej.

Jakie auta przeglądam ostatnio?
- golfy GTI V i VII
- Volvo V70
- audi a4b7

Co radzicie? :O
  • 33
  • Odpowiedz
@mechaos: A4 B7 1.8T - tylko 1.8T nie tfsi :)

bazowa BFB miała 163 konie, były też mocniejsze, jeśli nie znajdziesz mocniejszej to BFB programem bez modów do tych 200 powinno pójść :)
  • Odpowiedz
@mechaos: no trudno je złapać niestety, ale jeszcze są i na prawdę warto :) Kombi tez nie są brzydkie :P

@crejzus: no super pomysły, cupra z silnikiem 2.0 tfsi z roczników gdzie miały wadę fabryczną i łykały olej, chyba że ktoś przetoczył tłoki i dal inne pierścienie, jeśli nie to remont silnika żeby było dobrze czyli tak z 8k

a6 też fajne, rozrząd na łańcuchu, który przy tym
  • Odpowiedz
@crejzus: to nie ja szukam :P

ale wychodzę z założenia, że ktoś może nie mieć świadomości o tych cudach mechaniki, na które baaardzo trzeba uważać kupując używkę, więc takich nie doradzam :)
  • Odpowiedz
@mechaos: poszukaj Abartha Grande Punto albo Abartha Punto Evo.
Za 30 znajdziesz Punto Evo - z poprawioną skrzynią biegów - generalnie auta bardzo tanie w eksploatacji i kupisz rocznik 2010-2011 a nie jakiś 20 letni paździerz.
Jeżeli będziesz zainteresowany tymi autami to polecam znaleźć grupe na FB i tam poszukać/zapytać
  • Odpowiedz
@bekart: Mam takiego szwagra od nowości i ciekawi mnie ta poprawiona skrzynka bo moja zdechła po jakiś 40tys. Co prawda wymiana kosztowała tyle co wycieraczka do mercedesa ale zaciekawiła mnie na "poprawiona skrzynia biegów" bo wcześniej nie słyszałem że są jakieś lepsze i gorsze?
  • Odpowiedz