Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No i kolejny raz przychodzę do Mirków z tagu #motoryzacja i #samochody

Dalej szukam samochodu dla siebie. Jakie mam wymagania?

- max 30 tys
- szukam od 180 koni w górę
- chciałbym, żeby to był samochód i do tańca i do różańca
- najlepiej z grupy #vag
- chciałbym, żeby jakoś to się zbierało
- z podstawowych wymagań to czujniki parkowania, Bluetooth do muzyki lub aux i w miarę dobre audio bo dużo jeżdżę.
- może być benzyna jak i diesel
- od 2006 w górę najlepiej, im młodziej tym lepiej.

Jakie auta przeglądam ostatnio?
- golfy GTI V i VII
- Volvo V70
- audi a4b7

Co radzicie? :O
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PietroPawlo: ale gulfy 5 GTI też zle takie? Miałem okazję jeździć zrobionym na 300 koni i szedł jak #!$%@?, solidnie wyglądał w środku i zdrowe blachy miał.
@hansrey: AGP były z silnikiem 1.4 t jet i skrzynia M32 która się sypała (łożyska), a APE wychodziły z silnikiem Multiair i skrzynia C635 w której jedyne co Ci może paść to synchronizator jak bywasz często na torze
@mechaos: Kolega kupił V GTI i sporo bzdetów wychodzi co chwila. Nakulane 240kkm ale mało ktory ma mniej. On ma w ogóle z DSG i to jedyna rzecz która działa elegancko :D a no i oczywiście dolewki oleju i płynu chłodniczego co chwila
@mechaos: no to bekart wyżej ładnie napisał jaka jakość :) mój mechanik który naprawdę łeb jak sklep zawsze mówi że aut z f się nie kupuje vide Ford i Francuzy ale kolega ma Lagune dwa lata i tylko olej wymienia
@mechaos: Mam a4b7 2.0tfsi quattro z 2006 i nie mam najmniejszych problemów czy z silnikiem czy z autem. Prowadzi się dobrze, dynamicznie a quattro robi robotę. Opcja automat tiptronic który jest tak gładki że masz wrażenie jeżdżenia na kostce masła.
Problemem jest znalezienie egzemplarza który nie jest bity i ściągnięty ze Stanów, ja osobiście rozgladalem się za tym autem prawie 2 lata z czego ostatnie 3-4 miesiące to już alrety ustawione