Wpis z mikrobloga

Co trzeba miec w bani, zeby zrobic post wyrazajacy opinie tak jak @mistellaire i usuwac wszystkie komentarze od ludzi ktorzy maja inna opinie nie probujac sie nawet skonfrontować, przekonac do swoich racji czy spojrzec na sprawe z innego punktu widzenia? I jeszcze pisze o łykaniu propagandy w internecie xD
No trzeba mieć coś z głową albo być trollem xD

I mam pytanie do lewakow, bo wyzej wymieniona z pewnoscia nalezy do Waszej grupy. Czy to jest ta słynna tolerancja i akceptacja o ktora tak zaciekle walczycie?

#lgbt #bekazlewactwa #lewackalogika #logikarozowychpaskow #lewactwo #marszrownosci #lublin
  • 34
@MangoZjem: To proste, najwidoczniej celem tego użytkownika jest sianie propagandy a nie dyskusja. Ja czasami też tak robię. Nie interesuje mnie dyskutowanie z jakimiś zakutymi prawakami, ale dbam o to, żeby w każdym zakątku internetu był dostępny korzystny dla mnie przekaz. Nie jest on skierowany do napuszonych prawackich kogucików, którzy natychmiast zaczynają piać, tylko do umiarkowanych niezdecydowanych i ma 1. pokazać im moje poglądy z dobrej strony, 2. pokazać przeciwników w
@BudgetRevolution: ludzie nie lubia jak ktos im narzuca poglady i zachowania do ktorych sie nie dostosowuje( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli bedziesz sial propagande o ochronie zwierzątek bedac ubranym w futro z norek, to nikt nie potraktuje Cie powaznie
@varmiok: Nikt poważny tak nie twierdzi ale niektórzy tu mają dziwne zrozumienie tolerancji, jakoby była bezwzględna. Bycie tolerancyjnym nie oznacza, że trzeba tolerować wszystkie zachowania, symetryzm w tym względzie jest idiotyczny.
@Ptrg: ja nie mialam na mysli, ze maja tolerowac moja nietolerancje tylko skomentowalam wpis, zarzucajac ze sie myli i wytknelam te bledy. bez wyzwisk ani niczego co moglo by ją urazic. wiec jesli lewak chce tolerancji ale nie toleruje innych pogladow niz swoje to sory ale jest hipokryta i dzbanem