Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
kilkanaście zamówień dograłem na PW, 3 rowery opitoliłem. 0 reklamacji :)
Więc czas wyjść z ukrycia (komunikator Wykop śsie) i łapcie na początek kod rabatowy na całe Wahoo:

Wahoo8%

Obowiązuje on na sklepie Velomania.pl
https://velomania.pl/pl/producer/Wahoo/56

Wysyłka DPD jest darmowa od 150 pln, jak się uprzecie to wyślę też Paczkomatem. Realizacja zamówień to od 24h do 3 dni roboczych. FV/paragon/raty. Punkty lojalnościowe by dostać jeszcze więcej rabaciku na kolejne zakupy.
Jak macie pytania co do Wahoo czy innego asortymentu. Czy poszukujecie roweru od 1700 do 80 000 PLN dajcie znać, z chęcią doradzę, bez konieczności kupna z Waszej strony :) No i u mnie Rabat to nie stolica Maroka!
Posiadam też dojście do rowerów używanych z serwisu rowerowego zostawianych w rozliczeniu, więc opcji jest wiele.

#rower #szosa #mtb #rowerowykrakow #rowerowetrojmiasto #wahoo #wykoptribanclub #velomania
  • 18
@SkwarSki: to Ty organizujesz coffee ride'y velomanii? Jakbym wcześniej o tym wiedział to u Ciebie bym kupił Bolta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jeśli mogę podpytać o pare rzeczy:
- ten pomiar mocy co oferujecie na stronie od inpeak. Dobre to? Jak wypada na tle innych pomiarów mocy np. od Stages/4iii? Zastanawiam sie czy nie sprawić sobie na nastepny sezon.
- widziałem, że macie sporo owijek od
@kodi1911:
1. To generalnie my je robimy, ustawki. Ja jestem odpowiedzialny za Velomania CX Race - w 2020 będzie grubo!
2. Inpeak - nie sugeruj się recką w necie na YT, bo wysłali mu źle skonfigurowaną wersję. Kilku Klientów jeździ nikt nie narzeka, nie było reklamacji. Sam też planuje zakup na 2020!
3. Mogę zobaczyć czy Supacaz mam gdzieś dojście do Oli Slick ale nie jesteśmy już dystrybutorem, bo oni idą