Wpis z mikrobloga

#inteligentnydom #oswietlenie #dommireczki chcę zamontować sobie w salonie oświetlenie jednopunktowe ze ściemniaczem światła max 60W, do tego będę potrzebował jakiejś żarówki LED która da się regulować do odpowiednika jakichś 200-250W żarówki + sterowanie po wifi np. telefonem z kanapy.
Czy takie coś będzie odpowiednie ? https://www.banggood.com/pl/AC85-265V-To-0-10V-Touch-Panel-Wall-Mount-LED-Dimmer-Controller-Light-Switch-p-1394519.html?gmcCountry=PL¤cy=PLN&createTmp=1&utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_bgs&utm_content=lijing&utm_campaign=pla-pl-pc-rm-purchase-all-0821&gclid=Cj0KCQjwz8bsBRC6ARIsAEyNnvoD-rR1VwAWVLcWMbP1WgMt_s3FiPGE1__6cHepBZ_LnlslaNWg1S8aApl8EALw_wcB&ID=233&cur_warehouse=CN

Oraz jaką żarówkę LED do tego wybrać ?
  • 8
  • Odpowiedz
@HaSSaN: xiaomi philips downlight jako żarówkę, a ściemniacz ścienny hmm ja włącznik mam zwykły, a zmieniam jasność tylko z telefonu.
  • Odpowiedz
azer 14 min. temu0

@HaSSaN: xiaomi philips downlight jako żarówkę, a ściemniacz ścienny hmm ja włącznik mam zwykły, a zmieniam jasność tylko z telefonu.


@azer: Ty sterujesz żarówką a ja chciałbym wsadzić zwykłą żarówkę led (z opcją przyciemniania)i sterować za pomocą włącznika tak aby i normalnie manualnie na ścianie dało się regulować jasność ale też np włączać/wyłączać telefonem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaSSaN: to co pokazujesz to tylko "manipulator" do osobnego sciemniacza, a sygnałem sterującym jest 0-10v. Samego sciemniacza - elementu wykonawczego tu nie ma.

Jedna " żarówka" ledowa jako odpowiednik 200-250w na 100% się nie uda, nie ma szans. Najważniejsze normalnie dostępne na e27 gwint to jakieś 1500-1600lm, co odpowiada mniej więcej 100W. A jeszcze w wersji sciemnialnej... Sam szukałem i jedyne (sensowne) to były sciemnialne 1500lm z Ikea, ale są
  • Odpowiedz