Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie,

Newsy są takie, że przytyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo, że na siłownie poszedłem dopiero dzisiaj, po zobaczeniu porannej wagi, to w ciągu tygodnia potrafiłem dobić do 2.5k kcal dziennie (to masło orzechowe z KFD jest cudowne).
Z jednej strony waga wzrosła o 0.2kg, z drugiej strony wszedłem w pasek o rozmiarze L, który leżał w szafie od roku i czekał na lepsze czasy, a miesiąc temu nie dosięgałem paskiem do klamry. Baaa! Nawet zapinam się na drugą dziurkę a nie pierwszą w moim nowo-stary pasku.
2 tygodnie temu kupiłem koszulę, która była lekko ciasna, a dzisiaj jest w sam raz. Gorzej, że koszule, które były kupione jako dobre, 2 tygodnie temu, dzisiaj są lekko luźnawe.

Jak wspomniałem, siłownia wleciała dzisiaj po raz pierwszy odkąd jestem na diecie i do tego 30 minut szybkiego marszu na bieżni (bardzo lubię tę aktywność fizyczną po treningu siłowym). Plan Greyskull rozpoczęty od dnia z martwym ciągiem. Seria AMRAP 65kg x6 dla tego ćwiczenia.

Od dzisiaj dorzuciłem też kreatynę i standardowo codzienna suplementacja to Ashwagandha, D+K i O3. Z 3-4 kaw w pracy zleciałem do 1 po przyjściu do pracy a potem kofeina w tabletkach (1 kapsułka daje mi konkretnie skupienie, bez porównania do kawy). Zamiast kawy pije białą herbatę a może i w ogóle zrezygnuję z kawy?

Waga właściwie staneła w miejscu w tym tygodniu, ale po powyższych przykładach widzę, że obwody poleciały.
Jeżeli w tym tygodniu poleci jakiś kilogram (a chciałbym zjechać do 102kg), to i tak w ciągu 4 tygodni spadek wyjdzie 4.5kg, co jest wynikiem jak najbardziej dobrym i oczekiwanym.

Podsumowanie:
Tydzień (dzień) / aktualna waga / progres tygodniowy / progres overall

Week 0 (09.09.2019) / 106.4 / 0 / 0
Week 1 (15.09.2019) / 103.7 / -2.7 / -2.7
Week 2 (22.09.2019) / 102.7 / -1 / -3.7
Week 3 (29.09.2019) / 102.9 / +0.2 / -3.5

#chudnijzwykopem #odchudzanie #dieta #mirkokoksy #mikrokoksy #ostrespawanie - mój tag.

@Darknes17 @LULU121 @hepihipi @Quilo @WinstonWolf @misiafaraona @wildMadzikas @bbsxbsbbsxbsbbsxbs @Randomowyrandom1 @Mmmmmm @Dajan @Malka0506 @Heheszkara @Kinja @Fiktorianin @GuRu109 @adamus156 @latinogirl @ocotutajchodzi @pawel_187 @Osalinho
Pobierz S.....u - Witam serdecznie,

Newsy są takie, że przytyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo, że na ...
źródło: comment_t5dMsZH575yy7Ywp49uB2FKYO0sMM59e.jpg
  • 6
@Skogyr Dzięki za rady. Mam refluks i przepuklinę rozworu przełykowego, wiec staram się unikać między innymi kawy z racji że wzmaga to powyższe problemy.

Dlaczego kardio na innym treningu niż siłowym?
@SpawaczPolimeru: bo po siłowym masz się regeberowac i dbać o przyrosty, które gwarantują, podniesienie PPM, a nie dusić się na cardio. Nie patrz na kulturystów, towar i inne cele.
Poza tym są pewne przesłanki, że wykonanie np 120min jednym ciągiem aktywności jest mniej efektywne niż 2 sesje po 60min, choćby ze względu na efekt termiczny po wysiłku i zmęczenie obwodowe.