Wpis z mikrobloga

@razdwarazdwa: to jakiś custom zrobiony w lokalnym garażu. Takie auto kupiłem.

Brzmi jak pierdzący pojazd niedorozwiniętego kierowcy. Który podbudowuje swoje ego pierdzeniem z rury. Gardzę takimi hałaśliwymi podludzmi.


@reddin: oj, takim ludziom najbardziej lubimy "pierdzieć" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiele osób tak myśli nie jest tak, że się jaramy jak ktoś tym gównem zrobionym z rynny myśli. Takimi samolubnymi podludzmi się gardzi.


@reddin: wiadomo wiadomo. Na szczęście robimy to dla siebie i mega frajdy z każdego otwarcia przepustnicy.

A ludzie co wszystkim wszystko przeszkadza dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@razdwarazdwa: też się zaskoczyłem :D Chyba najładniej brzmiąca R4 jaką słyszałem.
No dokładnie mały siusiak w gruzie i trzeba się podbudować pierdzeniem gówno tłumika, nie myliłem się, potwierdziłeś sobą to co o takich podludziach myślałem.


@reddin: ale mnie interesuje co jacyś podludzie w fieście sobie myślą xD
Oczywiście, że cię nie interesuje, bo masz pierdzącego gruza i się jarasz jego pierdzeniem, nie możesz być normalny.


@reddin: wyrażasz się tak, że serio ja nie chciałbym byc uznany za "normalnego" według Twojej definicji xD

@makrel_gieldowy: też nie lubie jak auto mniej jeździ niż brzmi no ale taki był.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@InterferonAlfa_STG: niestety mało przyjemnie xD
@InterferonAlfa_STG: nie wiem, nie moje auto. Ja zwykle robie tak by podczas jazdy jeździło przyjemnie. Na szczęście mam oryginalny tłumik do tego auta, ale częśc ludzi woli coś takiego.

Ogólnie przy jeździe po mieście jazda jest zajebista, tylko trasy trochę męczą, ale nie ma tragedii.

Jest różnica między dziurawym wydechem a tym. Szczególnie w wypadku jakiegoś 1.6l ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z wiekiem dorosłem do tego że jakaś wygoda jest potrzebna


@Atreyu: Jak jadę sobie pociągiem czytam książkę, to widzę z okna jak samochody stoją korku i wąchacie swoje spaliny wzajemnie. Potem mijam samochody w korku rowerem, trąbicie na siebie bo blokujecie wzajemnie skrzyżowanie, drzecie ryja przez okno. A ja na luzie myk i w domu. Celowo zrezygnowałem z samochodu, bo szkoda kasy a przede wszystkim czasu. Nie choruję nie jestem spasionym
wąchacie swoje spaliny wzajemni


@reddin: o filtrach kabinowych z węglem aktywnym słyszał? W krakowskim smogu, najlepsze powietrze jest... we wnętrzach dobrych samochodów jak chodzi o ilość PM10, czy zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Argumentum ad mojedupum, ja też nie jestem spasiony, a jeżdżę autem i w zimię widzę zmarzniętych rowerzystów. Jak jeszcze mieszkałem w Polsce, pamiętam jednego biedaka który przyjeżdżał rowerem w zimę do biura. Spocony i
o filtrach kabinowych z węglem aktywnym słyszał? W krakowskim smogu, najlepsze powietrze jest... we wnętrzach dobrych samochodów jak chodzi o ilość PM10, czy zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mylisz się i żyjesz złudzeniami, samochód nie jest hermetyczny.

Argumentum ad mojedupum, ja też nie jestem spasiony, a jeżdżę autem i w zimię widzę zmarzniętych rowerzystów. Jak jeszcze mieszkałem w Polsce, pamiętam jednego biedaka który przyjeżdżał rowerem w zimę do
@reddin: a co jak ktoś ma pieniędzy i na auto i na książkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem że chcesz oszczędzać, ale nie każdy musi

Mieszkając w dużych miastach (w Polsce i za granicą), czas dojazdu zbiorkomem/rowerem/własnym autem był dla mnie zawsze podobny. Wygoda już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co jak ktoś ma pieniędzy i na auto i na książkę?


@Atreyu: Czasu zmarnowanego w korku nie od kupisz. Śmieszne jest takie myślenie, że jak nie mam samochodu to jestem gorszy albo biedniejszy. Mam rower(y) wartości dobrego samochodu, bo taki jest mój wybór, wolę strumień spalonej w paliwie kasy i wydanej na samochód itd skierować w wakacje, remont domu, lub inne dobra doczesne. Po co mam stać w korku i
Mylisz się i żyjesz złudzeniami, samochód nie jest hermetyczny.


@reddin: no nie jest, dlatego tymi szczelinami wypychane jest powietrze pompowane do środka przez filtrowany nawiew, a tym samym w środku jest zdrowsze niż na zewnątrz.
Czasu zmarnowanego w korku nie od kupisz.


@reddin: jak pisałem, w moim wypadku (Kraków, czy Liverpool) czas wychodził podobnie - wygoda nie.

jestem gorszy


@reddin: gorszy nie, zwyczajnie to ja dojeżdżam do pracy wygodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie czuj się gorszy bo nie stać cię i na auto i jednocześnie na wszystko innego co byś chciał
Nie czuj się gorszy że nie stać cię i na auto i jednocześnie na wszystko co byś chciał


@Atreyu: Problem w tym, że stać mnie na samochód, ale go nie potrzebuję, bo to marnowanie czasu i pieniędzy. Nikogo nie stać na wszystko co by chciał. Stać mnie na to co mi wystarczy i nie muszę emigrować.
Nie rozumiem po co mi samochód by stać w korku? Jak będę chciał marnować czas
@PanKracy582: No skoro tak uważasz Ty i inni ludzie jeżdżący fabią albo komunikacją miejską to tak musi być xD Na FB się ludziom podoba, ale widzę przegrywy mają swój system i owczy pęd xD
@PanKracy582: jak takie toxici się utrzymują na świecie xD ludzie w realu musza mieć niezłą beke że się tak wyżywasz po netach xD

Tak, w trasie męczy. W normalnej jeździ brzmi super. Serio to wymaga więcej niż 80iq czy jak? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jos: bez spiny każdemu może się podobać co innego mordeczko, byle z kulturką pozdro ( ͡ ͜ʖ ͡)