Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach bogactwo to mieszkac w takim miejscu, gdzie nie potrzebujesz auta.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: ale #!$%@? xD

Myślałem że bogactwo to duży dom POD miastem, na własnej działce - a nie kiszenie się w bloku albo mieszkaniu deweloperskim z sąsiadami z każdej strony, byle blisko centrum i dojeżdżanie wszędzie komunikacją z żulami

#bekazpodludzi

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Menele to może 1% wszystkich podróżnych.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: jeden śmierdzący menel wystarczy (oj bardzo wystarczy!) na cały autobus, albo ktoś kto śmierdzi bo spocił się na rowerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to menela w moim własnym aucie jeszcze nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
niż dom na zadupiu.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: przedmieścia =/= zadupie. Wolałbym własny dom na przedmieściach NY, niż apartament na Manhattanie. Mam porównanie życia w centrum dużego miasta i na przedmieściach (liczę że ty też masz porównanie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale ja nie jestem wychowany na ludzkim chowie klatkowym

mieszkać w klatce z sąsiadami z każdej strony, wszędzie jeździć komunikacją miejską, rezygnować z samochodu by wystarczyło na inne przyjemności
wszędzie jeździć komunikacją miejską, rezygnować z samochodu by wystarczyło na inne przyjemności - no inaczej interpretujemy bogactwo, to raczej boghactwo polakha biedakha, a nie życie na szczycie XD


Ależ ty jesteś ciężko kapujący, ty pompujesz kasę w samochód a ja nie potrzebuję samochodu by w niego kasę pompować, bo jest mi zbędny. Wszędzie mogę dojechać rowerem, pociągiem, autobusem lub wynająć sobie samochód na minuty, to po cholerę utrzymywać samochód? Tak jak bym
@reddin: ej ale nie mokro ci w tyłek jak jedziesz do pracy i pada deszcz? XD

Serio pytam, bo mi w aucie sucho xD

A co ruchają rowerzyści? Kolegów?

Powned! Odpuszczam, nie będę kopał się z prostym koniem. Odpowiedzi też nie przeczytam bo nie dostanę powiadomienia, wybacz XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: Głośniej pierdzi niż jedzie. Typowy mentalny Seba ze starym BMW.
Każdy, poza Sebastianami jak ty, patrzy na to z politowaniem i wqrwieniem w zabudowaniach.
ej ale nie mokro ci w tyłek jak jedziesz do pracy i pada deszcz? XD


Nie mokro, bo mam odpowiedni ubiór.

Serio pytam, bo mi w aucie sucho xD


Ale w korku stoisz.

A co ruchają rowerzyści? Kolegów?


Ciebie codziennie w korku.

Powned! Odpuszczam, nie będę kopał się z prostym koniem. Odpowiedzi też nie przeczytam bo nie dostanę powiadomienia, wybacz XD


@Atreyu: Widzisz, wyciągnąłem z ciebie jakim jesteś prostakiem, wystarczy kilka
Pobierz
źródło: comment_qESWwNf7QmERb8dOZejLQQxDgQ3zDM8N.gif
@PanKracy582: Cóż, cieżko znaleźć tłuaczenie downpipe z angielskiego, ale ty oczywiście wiesz lepiej.
Ale proszę

Downpipe to kawałek rury montowany w najważniejszym miejscu, na samym początku układu, tuż za kolektorem wydechowym lub za turbosprężarką w zależności od budowy samochodu. Ten element zastępuje inną rurkę, na której montuje się katalizator. Dzięki downpipe spaliny przepływają szybciej, ale nie są bardziej zanieczyszczone, dlatego taki rodzaj tuningu jest dopuszczalny przez prawo.


Zamilcz lepiej ( ͡