Wpis z mikrobloga

Znacie takie #!$%@? sytuacje gdzie gościu na imię w dowodzie ma np X a cała rodzina i znajomi mówią na niego Y? Np jedna koleżanka miała wujka Mariusza tylko cała rodzina mówiła na niego Marek. Albo inna mi opowiadała że przyszedł jakiś kolega ojca i pyta czy jest Mietek, ona mówi że nie a stary się drze z pokoju że to o niego chodzi ( a na imię miał Andrzej). Albo kumpel ma wujka na którego mówią wszyscy Leszek a w papierach ma Aleksander.
#imiona #janusze
  • 190
@thewickerman88: jak się w wikipedii wpisuje #!$%@? muzgowe, to powinno wyskakiwać zdjęcie mojego kolegi, Szymona. Szymek do szesnastego roku życia spał ze starymi w nogach, a w mieszkaniu mieli tak niskie sufity, że jedli tylko naleśniki. w gimnazjum chodziłem z nim do klasy. był fanatykiem penspinningu, super sport #!$%@? xD kiedyś podliczyłem go, że podczas lekcji 27 razy wychodził z ławki, żeby podnieść z ziemii długopis, bo pomimo lat praktyki, wychodziło
@thewickerman88: moja babcia Janina przy zmianie dowodu osobistego z książeczki na plastik, dowiedziała się, że nie istnieje. Wyszło, że ma na imię Joanna, tylko wszystko (dom, działka, ślub itd.) było na Janinę.

Zadzwoniła do starszego brata i stwierdził „rzeczywiście byłaś Asia ale wszyscy po urodzeniu zaczęli zdrabniać na Jancia” xD

Ostatecznie Babcia w sądzie zmieniła imię ma Janina, mniej roboty i przyzwyczaiła się.