Wpis z mikrobloga

Znacie takie #!$%@? sytuacje gdzie gościu na imię w dowodzie ma np X a cała rodzina i znajomi mówią na niego Y? Np jedna koleżanka miała wujka Mariusza tylko cała rodzina mówiła na niego Marek. Albo inna mi opowiadała że przyszedł jakiś kolega ojca i pyta czy jest Mietek, ona mówi że nie a stary się drze z pokoju że to o niego chodzi ( a na imię miał Andrzej). Albo kumpel ma wujka na którego mówią wszyscy Leszek a w papierach ma Aleksander.
#imiona #janusze
  • 190
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Albo kumpel ma wujka na którego mówią wszyscy Leszek a w papierach ma Aleksander.


@thewickerman88: jego mama chciała dać mu na Leszek, a potem przez całe życie tak na niego mówiła. Przeszło na resztę, ale Olek też się zdarza.
@utlv_ 1.to ja kiedys robilem z moim ojcem Henrykiem w jednej firmie. Na mnie wolali maly Henio.
2. Mialem kiedys dziewczyne jej ojciec byl Ignac rodzina wolala na niego Rkman. Mojej zonyojciec z kolei to dopiero as w dowodzie Marian ale nie lubi wiec rodzina mowi na niego Karol a jak byl kiedys na robocie w Niemczech to jeszcze i nego imienia dla Niemcow uzywał.
@thewickerman88 u mnie ciocia ma Magda w dowodzie a wszyscy mówią Kasia, tak było ustalone przed porodem, wszyscy się na to zgodzili i wszyscy jak jeszcze była w brzuchu mówili Kasia, w dniu narodzin dziadek poszedł zarejestrować w urządzenie i w imieniu podał Magda. Nikomu i tym nie mówił i wszyscy dalej mówili Kasia, nawet na chrzcie coś #!$%@?ło i wpisali Katarzynę xD debile nawet tego nie sprawdzają xD wyszło na jaw