Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Nie bardzo, duzo osob czuje roznice pomiedzy enanem a cypio, ''enan zamula na wysokich dawkach'' - pewnie o tym slyszales, sam roznicy nie zauwazylem

@chlodny__klecha: co jest na papierze to jest na papierze, a w praktyce ludzie wolą cypio. Dużo osób twierdzi że nie ma takiego letargu jak na enanie. Gdzieś kiedyś słyszałem że wpływają na to metabolity, a enan ma podobne do tych na kacu. Szczerze, nie weryfikowałem tego, po prostu zauważyłem to co inni i doszedłem do podobnych wniosków. Porównując 250 e3d test e vs test c, gdzie wyniki stężeń w badaniach krwi
@chlodny__klecha wplyw na psychikę?( _) estr to tylko nośnik, substancja wszędzie taka sama a co za tym idzie - tak samo działa.

Ktos tam wspomnial o minikoksie, skomentuje to tak "XD"

Ludzmi sie sugerowac... jelopy nie wiedza co wbijaja, jak to dziala- wala jakies siki od Sebka spod bloku---> rozne stezenie = inna odczuwalnosc, mniej bardziej odczuwalne skoki estro........

Roznice to można czuc prop/enan a nie enan/cypio gdzie to
@elektryczny_pastuch: Nie sypią bo teraz byle kto jest w stanie zbadać w domu czy kupił cypio czy enana, zwłaszcza, że różnica w kolorze (czerwony i brązowy) są bardzo łatwo zauważalne przy testowaniu. Nawet jak znasz jakieś tam podstawy chemii z liceum to da się nawet zbadać stężenie substancji. To nie lata 80 gdzie nikt nie wiedział jak to zrobić i ciężko było kupić odpowiednią lampę UV teraz na allegro do kupienia