Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli macie 18 lat lub więcej a dalej jesteście #tfwnogf ani nigdy nie mieliście bliższych kontaktów z dziewczyną to nie warto się tym zadręczać i iść na #divyzwykopem
Dziewczyny w wieku 15 lat tracą dziewictwo i jeszcze się tym chwalą(sam byłem tego świadkiem jak jechałem autobusem jak to dziewczyna której ledwo wyrosły cycki chwaliła sie co tam z kimś nie robiła).
Nie ma sensu dla takich dziewczyn się "poświęcać" i nie ruchać bo "nie wypada iść na #!$%@?" ale puszczanie sie z byle kim na imprezie i przebieg +6 w wieku 20 jest ok? Z resztą baba i tak was wyśmieje ze jestescie prawikiem. Jak nie macie dobrego ryja ani wzrostu(mi tego zabrakło więc wyglądam jak taki "słodki chłopiec" jak ktoś nizej napisał) to macie dwa wybory pierwszy to walenie konia do usranej smierci a drugie to pojscie na #roksa
Sam się wybieram 18lvl kasa przygotowana i nie będę tego żałować bo nie ma czego. To nie te czasy gdzie dziewczyny chcą kogoś zeby go kochał tylko chcą albo jakiegoś patusa który wyrucha zostawi z dzieckiem w komplecie albo chłopa który ma 180+ z dobrym ryjem i bogatych starych

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 351
@Liwiia: Zgadza się, ale jak wspomniałem, nikt nie wie, jak jest naprawdę, "bo jak to tak mozna zwiazek bez zaufania". Lepiej się upewnić, że partnerka nie zdradziła. To jest dbanie o swoje interesy. Chciałabyś wychować i utrzymać nieswoje dziecko?
@Liwiia: Nie zamknąć w lochu ale test DNA zrobić. Dbać o swoje interesy. Kobiety NIGDY nie zrozumieją mężczyzny w tej kwestii. Poza śladowymi przypadkami podmiany dziecka w szpitalu, wy wychowujecie SWOJE dzieci. Zero empatii.
@Liwiia: Nie mówimy teraz o kobietach. Kobieta SAMA wybiera mężczyznę, więc jeśli wybrała takiego co do którego nie jest pewna że nie zdradzi to po części jej wina. Oczywiście jej współczuje ale powinna lepiej dobierać partnerów.
@Liwiia: Takich co do których można mieć pewność, że nie zdradzą. W krajach islamskich jest kara chłosty/śmierci za zdradę i nawet mimo to kobiety tam zdradzają. Myślisz że w Europie w czasie rozwiązłości seksualnej kobiety są aż tak wierne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Liwiia @Strzelec_Kurpiowski

Po pierwsze, ja nie jestem przegrywem, tylko WYGRYWEM, zarabiam zapewne więcej niż wy oboje razem wzięci, więc karyna z underclassu i jej prywatny wykopowy spermiarz nie mają prawa, by mnie tak nazywać.

Swoją drogą, spermienie w wykonaniu strzelca jest żałosne. Nie wchodzę często na wykop, a regularnie widzę na tagu jego podlizywanie się liwii. Żenada.

Po drugie, chcecie badań, zajrzyjcie do wpisów użytkownika @Bochun, który pod swoim tagiem dodał
Po drugie, chcecie badań, zajrzyjcie do wpisów użytkownika @Bochun, który pod swoim tagiem dodał mnóstwo linków do badań naukowych, znacznie więcej wartych, niż jakieś ankiety.

@Veritas_liberabit_vos: przecież on potrafił wrzucić 6 kiepskich opracowań tego samego badania jako 6 różnych badań które rzekomo potwierdzają jego tezę.

Takie kłamstwa są więcej warte od czegokolwiek?

Ja nie mam czasu na wykopowych nolife'ów w waszym typie, którzy całymi godzinami tu siedzą i domagają się
@Veritas_liberabit_vos: daj spokój. To są ludzie, którzy pewnych oczywistości z niewiadomych przyczyn nie chcą uznać za rzeczywiste i prawdziwe i żądają badań XD, tak jakby musieć naukowo udowadniać że po jakimś czasie zupełnie bez jedzenia i picia umrzesz.
Mają jakąś swoją wizję. I niech mają.
Najbardziej jednak śmieszy mnie to, że ich zdaniem jest się przegrywem pomimo tego że zarabia się niezły sos (czasem x średnich krajowych), ma duże perspektywy i
@Strzelec_Kurpiowski

Czepiles się jak rzep psiego ogona jednej sytuacji, a ja zapoznałem się z dużą częścią badań wrzucanych przez niego, wiele z nich znałem już wcześniej. Nikomu nie wierzę na słowo.

Domagasz się lepszych dowodów, a sam wrzucasz jakieś śmieciowe wyniki ankiet, których żadny rozsądny badacz nie traktuje poważnie.

Nie zamierzam z tobą dłużej dyskutować ani niczego udowadniać, bo nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Widzę tylko jakiegoś bluepillowego incela w
Na pewno bardziej wiarygodne (screenshoty jako dowody) od ankiety gdzie każdy może kłamać i nikt tego nie weryfikuje dzbanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: Daj swoje zdjęcie, a zrobię ci screenshota o tym, że oferujesz danie tyłka psu za 5 zł. To będzie dowód na to, że przegrywy puszczają się z psami za drobne XD
@Strzelec_Kurpiowski: Serio jesteś aż tak naiwny, że sądzisz, iż screenshoty z tinder i badoo są fabrykowane? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nawet mi cię nie żal, wracaj do wychowywania daru Chada, pewnie nawet testów DNA nie zrobiłeś tylko zaufałeś na słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WykopowyDrań:

Wygryw nie miałby żadnych problemów z udowadnianiem własnych słów.


@Strzelec_Kurpiowski: Dlaczego zatem nie chcesz udowodnić swojego wygrywu? Powiedz co w życiu osiągnełeś, czego się dorobiłeś, czy jesteś w szczęśliwym związku. Dlaczego raz twierdzisz, że wygryw nie ma żadnych problemów z udowodnieniem swoich słów by wcześniej będąc zapytanym przez @trevoz i @programista1992 twierdzić tylko, że ty jesteś z życia szczęśliwy i nie musisz nikomu nic udowadniać. Dlaczego przeczysz sam sobie?
@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie, ja jestem ogólnie bardzo zadowolony ze swojego życia, a to, że urodziłem się nieatrakcyjny dla kobiet, nie oznacza, że będę się umawiał z brzydkimi kobietami. Kulturalnie chodzę sobie 2 razy w tygodniu na dobry masaż erotyczny do ładnej masażystki i jestem zadowolony. To wg tych dwojga przegrywów @Strzelec_Kurpiowski i @Liwiia najważniejsze jest mieć kobietę 3/10, która pójdzie z tobą do łóżka 2 razy w miesiącu a potem będzie trzymać
Dlaczego zatem nie chcesz udowodnić swojego wygrywu? Powiedz co w życiu osiągnełeś, czego się dorobiłeś, czy jesteś w szczęśliwym związku. Dlaczego raz twierdzisz, że wygryw nie ma żadnych problemów z udowodnieniem swoich słów by wcześniej będąc zapytanym przez @trevoz i @programista1992 twierdzić tylko, że ty jesteś z życia szczęśliwy i nie musisz nikomu nic udowadniać. Dlaczego przeczysz sam sobie?


@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba być robakiem, żeby się chwalić swoim życiem w internecie, zwłaszcza
@Strzelec_Kurpiowski: Powtarzam - to nie są zarzutki, jest to poparte wiarygodnym dowodem - screenshotami z badoo i tindera, gdzie ty za dowod uznajesz ankietę, gdzie każdy może wcisnąć dowolne kłamstwo. Czyli uznajesz, że nikt nigdy nie kłamie w ankietach? Wszyscy zawsze mówią prawdę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Strzelec_Kurpiowski: Naprawdę jesteś tak naiwny, że kobiety powiedzą szczerze, że podobają im się wysocy, przystojni, dobrze zbudowani, z kwadratową szczęką i gęstymi włosami oraz jak najbogatsi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy tak nie powiedzą, bo gdy już będą stare (po 30 roku życia) i będą sobie szukali brzydkich dobrze zarabiajacych partnerow (np ja) to wtedy by były niewygodne pytania. "Kotek, skoro tacy jak ja Ci sie nie