Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli macie 18 lat lub więcej a dalej jesteście #tfwnogf ani nigdy nie mieliście bliższych kontaktów z dziewczyną to nie warto się tym zadręczać i iść na #divyzwykopem
Dziewczyny w wieku 15 lat tracą dziewictwo i jeszcze się tym chwalą(sam byłem tego świadkiem jak jechałem autobusem jak to dziewczyna której ledwo wyrosły cycki chwaliła sie co tam z kimś nie robiła).
Nie ma sensu dla takich dziewczyn się "poświęcać" i nie ruchać bo "nie wypada iść na #!$%@?" ale puszczanie sie z byle kim na imprezie i przebieg +6 w wieku 20 jest ok? Z resztą baba i tak was wyśmieje ze jestescie prawikiem. Jak nie macie dobrego ryja ani wzrostu(mi tego zabrakło więc wyglądam jak taki "słodki chłopiec" jak ktoś nizej napisał) to macie dwa wybory pierwszy to walenie konia do usranej smierci a drugie to pojscie na #roksa
Sam się wybieram 18lvl kasa przygotowana i nie będę tego żałować bo nie ma czego. To nie te czasy gdzie dziewczyny chcą kogoś zeby go kochał tylko chcą albo jakiegoś patusa który wyrucha zostawi z dzieckiem w komplecie albo chłopa który ma 180+ z dobrym ryjem i bogatych starych

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 351
praktycznie wszystkie


@TestoDepot: łżesz.

Eeeeeeee... coś koło 99%? W końcu to portal randkowy i każda chce wysokiego partnera. A to, że niektóre o tym nie piszą, żeby nie wyjść na płytkie to nie znaczy, że takich wymagań nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992:

Kolejny typ z dodatkowym chromosomem XD

Oczywiście, żadnych dowodów na to nie masz, co nie?

Wasze frustracje to jedyne potwierdzenie?
@Strzelec_Kurpiowski: Jesteś żałosny typie. Wszędzie potrzebujesz badań. Na to, że człowiek po dłuższym czasie bez wody umrze też potrzebujesz badań? W związku jest UWAGA mocne słowo SEKS. Więc aby do niego doszło, to partner musi się PODOBAĆ (wzrost jest jednym z atrybutów atrakcyjności).
Jesteś żałosny typie. Wszędzie potrzebujesz badań. Na to, że człowiek po dłuższym czasie bez wody umrze też potrzebujesz badań? W związku jest UWAGA mocne słowo SEKS. Więc aby do niego doszło, to partner musi się PODOBAĆ (wzrost jest jednym z atrybutów atrakcyjności).


@programista1992: to ty jesteś żałosny i masz bardzo niskie IQ, skoro bez dowodów twierdzisz, że każda albo prawie każda kobieta na portalu randkowym wymaga ponad 180 cm wzrostu.

Nie
@Strzelec_Kurpiowski: ja nie mam, za to polecałbym przebadać się tobie, ale nie wiem czy skrajna naiwność i #!$%@? są uleczalne ¯\_(ツ)_/¯.
Po pierwsze - takie badania nie istnieją.
Po drugie - nie widzę innej opcji badania tego typu jak ankieta. Nie wiem czy wiesz, ale ludzie bardzo często kłamią nawet w ankietach, które są anonimowe - coś jeszcze?
Za to ty masz baaardzooooo wysokie ( ͡° ͜ʖ ͡°) twierdząc, że dla kobiety charakter jest ważniejszy od wyglądu i pieniędzy. Nawet mi cię nie żal, mam z ciebie niepowtarzalną bekę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@programista1992: ludzie z pewnymi zaburzeniami często śmieją się na widok normalnych rzeczy.

Ja
ja nie mam, za to polecałbym przebadać się tobie, ale nie wiem czy skrajna naiwność i #!$%@? są uleczalne ¯_(ツ)_/¯.


@TestoDepot: Masz na pewno. Na to nie trzeba badań, bo to oczywiste i każdy to wie. Przecież to, że coś jest "oczywiste" i "każdy to wie" to dla ciebie ostateczny dowód, co nie? XD

Po drugie - nie widzę innej opcji badania tego typu jak ankieta. Nie wiem czy wiesz, ale
Ja twierdzę, że jest się debilem jeśli potrzebujesz badań by stwierdzić oczywiste kwestie.


@programista1992: dla mnie oczywistą kwestią jest twoje niskie IQ i zaburzenia umysłowe.

Według twoich słów tylko debil może podważać to co o tobie napisałem.

Wygląd = dobre geny dla dzieci. Bogactwo = utrzymanie i wyżywienie dzieci, dlatego ono pociąga kobiety w facetach


A skąd wiesz, że jakieś geny w ogóle istnieją? Przecież nie pisali tego na tagu #
Jeżeli we wpisie jest wiarygodny dowód - np screenshot to tak, wierzę, że istnieją kobiety patrzące tylko na wygląd i kasę ( ͡ ͜ʖ ͡)


@programista1992: przecież ty napisałeś wcześniej, że każda patrzy tylko na wygląd i kasę.

Teraz piszesz tylko, że takie istnieją.

Twoje zaburzenie umysłowe sprawia, że nie wiesz co sam wcześniej pisałeś?
@Strzelec_Kurpiowski: Oraz wierzę, że każda taka jest ( ). Ewolucyjnie jest to uzasadnione, gdyż, jak pisałem - wygląd = dobre geny, przetrwanie a pieniądze = wyżywienie i utrzymanie dzieci. Ale w twoim świecie każdy brzydki biedak może obracać modelki ( ͡ ͜ʖ ͡)
Oraz wierzę, że każda taka jest ( ). Ewolucyjnie jest to uzasadnione, gdyż, jak pisałem - wygląd = dobre geny, przetrwanie a pieniądze = wyżywienie i utrzymanie dzieci. Ale w twoim świecie każdy brzydki biedak może obracać modelki ( ͡ ͜ʖ ͡)


@programista1992: jeśli ewolucja każe wybierać tylko po wyglądzie, a ty wyglądu nie masz, to znaczy że jesteś odpadem
@Strzelec_Kurpiowski: Odpadem może bym siebie nie nazwał, ale przystojniakiem na pewno też nie, jak wiesz genetyka jest loterią. Jest tyle możliwych kombinacji, że nawet dwoje atrakcyjnych rodziców (np moi) może spłodzić niezbyt atrakcyjnego potomka (np mnie).
Bo jesteś dzbanem i dlatego innych opcji nie widzisz.

Widać tu, że nigdy z nauką nic wspólnego nie miałeś i umiejętność czytania i pisania to szczyt twoich umiejętności poznawczych.


@Strzelec_Kurpiowski: to pokaż ile ty miałeś i zaproponuj inna opcje, proste.
A tak poza tym to nie wiem czy wiesz, ale mnóstwo kwestii nie jest i być może nigdy nie zostanie przebadane, ponieważ naukowcy w wielu nie widzą potrzeby by jakieś badania
Odpadem może bym siebie nie nazwał, ale przystojniakiem na pewno też nie, jak wiesz genetyka jest loterią.


@programista1992: twierdzisz, że z powodów ewolucyjnych, czyli wyglądu, żadna cię nie chce, zatem to oznacza, że ewolucja chce usmiercić twoje geny.

A twoi rodzice nie mogą być atrakcyjni, bo sam twierdzisz, że kobiety wybierają atrakcyjnych mężczyzn żeby mieć z nimi atrakcyjne i zdrowe dzieci, zatem uważasz że atrakcyjność przenosi się na potomków.
@Strzelec_Kurpiowski: Czytaj ze zrozumieniem. Genetyka jest loterią, czyli nawet atrakcyjni rodzice mogą spłodzić nieatrakcyjnego potomka - Doug Pitt brat Brada Pitta - niezbyt przystojny a ma tych samych rodziców co Brad. Tu masz przykład loterii genetycznej. Uważam moich rodziców za atrakcyjnych (widziałem ich zdjęcia z młodości), tak jak pisałem wyżej - genetyka to loteria - czytaj ze zrozumieniem
to pokaż ile ty miałeś i zaproponuj inna opcje, proste.


@TestoDepot: inną opcją jest badanie z którą osobą dana osoba by się umówiła, pokazując jej zdjęcia i zapisane cechy osobowości potencjalnych partnerów.

I wiesz co z tego wyszło? Wygląd wcale najważniejszy nie jest, bo z przystojniakami o toksycznym i złym charakterze żadna kobieta się nie chciała umówić, podobnie jak z bardzo szpetnymi mężczyznami.

Czyli zły charakter tak samo psuje atrakcyjność jak
Genetyka jest loterią, czyli nawet atrakcyjni rodzice mogą spłodzić nieatrakcyjnego potomka - Doug Pitt brat Brada Pitta - niezbyt przystojny a ma tych samych rodziców co Brad. Tu masz przykład loterii genetycznej. Uważam moich rodziców za atrakcyjnych (widziałem ich zdjęcia z młodości), tak jak pisałem wyżej - genetyka to loteria - czytaj ze zrozumieniem


@programista1992: czyli twoje twierdzenie, że kobiety wybierają tylko atrakcyjnych facetów jest kłamstwem, bo jeśli genetyka jest loterią,
Może być, ale jest to mało prawdopodobne, więc aby zwiększyć prawdopodobieństwo - wybierają tylko atrakcyjnych. Powtarzam, prawdopodobieństwo jest większe przy atrakcyjnych mężczyznach ale NIE 100%


@programista1992: przecież pisałeś, że to loteria. Jeśli coś nie jest w pełni losowe, to nie jest loterią.
Dzbanie mówiłem przykladowo o tinderze, tam nie masz cech charakteru tylko krotki opis a efekt aureoli jest faktem naukowym. Poczytaj to badanie


@programista1992: ty naprawdę masz jakieś zaburzenia.

Pisałem, że w tym badaniu ten efekt nie występował, bo zarówno cechy jak i wygląd były z góry podane przez naukowców.

Na tinderze każdy sam siebie opisuje, przechwalając się, a naukowcy podawali obiektywny opis.
Prawdopodobnie tak - i tu udowadniasz, że wygląd jest kluczowy, a nie jakiś tam charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: ja nic nie udowadniam, tylko pytam o twoje założenia.

A według nich jesteś odpadem ewolucji, który nie powinien się rozmnażać i kobiety dobrze robią, zachowując się tak jak opisujesz, bo gdyby wiązały się z takimi jak ty, to cofałyby ludzkość w rozwoju.
@Strzelec_Kurpiowski: Czy cofała? Zdarzali się nieatrakcyjni ale inteligentni ludzie, pchający świat do przodu. Ale na pewno kobiety nie postrzegają mnie jako przystojnego i dlatego nie bawię się w związki (nie interesuje mnie związek z materialistką dla kasy)
Czy cofała? Zdarzali się nieatrakcyjni ale inteligentni ludzie, pchający świat do przodu. Ale na pewno kobiety nie postrzegają mnie jako przystojnego i dlatego nie bawię się w związki (nie interesuje mnie związek z materialistką dla kasy)


@programista1992: przecież ty inteligentny nie jesteś. Inteligentni ludzie nie uznają czegoś takiego jak zdobywanie "wiedzy" z tagów na wykopie.

Zatem to oznacza, że gdyby jakaś kobieta się z tobą związała, to zrobiłaby szkodę społeczeństwu i
Odezwał się inteligent xDDDDD. Ja nie jestem ani wdzięczny ani nie mam pretensji, że im się nie podobam. Jest mi to obojętne i kulturalnie chodzę sobie na divy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: jesteś na nie irracjonalne zły, skoro na wykopie doszukujesz się rzekomej perfidii kobiet, choć według twoich przekonań powinieneś być im wdzięczny za rozwój ludzkości.

Ja z pewnością jestem inteligentniejszy od ciebie, skoro potrafię wskazać
@Strzelec_Kurpiowski: Wmawiaj sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś neguje priorytet wyglądu w relacjach z płcią przeciwną (dobre geny dla dzieci) to szkoda mi słów. Ponadto zapodałem ci linka do efektu aureoli a badań od ciebie się nie doczekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wmawiaj sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś neguje priorytet wyglądu w relacjach z płcią przeciwną (dobre geny dla dzieci) to szkoda mi słów. Ponadto zapodałem ci linka do efektu aureoli a badań od ciebie się nie doczekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: najpierw napisz, czy jesteś wdzięczny kobietom za to, że według ciebie dbają o rozwój ludzkości, wybierając mężczyzn przystojnych zamiast ciebie.
Jak pisałem wyżej - Ja nie jestem ani wdzięczny ani nie mam pretensji, że im się nie podobam. Jest mi to obojętne i kulturalnie chodzę sobie na divy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Umiesz czytać ze zrozumieniem?


@programista1992: czyli jest ci obojętny stan ludzkości i masz wywalone czy ludzkość żyje w jaskiniach, czy tworzy wielką cywilizację?
@Strzelec_Kurpiowski: Czytaj ze zrozumieniem. Jest MI (dla mnie, w moim przypadku, w przypadku dla mojej osoby a nie kontekście całej ludzkości) to obojętne. Ludzkość i tak przetrwa - jest teraz 7 mld ludzi i dalej się rozmnażają. Boisz się o planetę Ziemia czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czytaj ze zrozumieniem. Jest MI (dla mnie, w moim przypadku, w przypadku dla mojej osoby a nie kontekście całej ludzkości) to obojętne. Ludzkość i tak przetrwa - jest teraz 7 mld ludzi i dalej się rozmnażają. Boisz się o planetę Ziemia czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: pytam o to, czy chcesz żeby ludzkość się rozwijała, czy nie chcesz.

Czemu się boisz odpowiedzieć na to proste