Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli macie 18 lat lub więcej a dalej jesteście #tfwnogf ani nigdy nie mieliście bliższych kontaktów z dziewczyną to nie warto się tym zadręczać i iść na #divyzwykopem
Dziewczyny w wieku 15 lat tracą dziewictwo i jeszcze się tym chwalą(sam byłem tego świadkiem jak jechałem autobusem jak to dziewczyna której ledwo wyrosły cycki chwaliła sie co tam z kimś nie robiła).
Nie ma sensu dla takich dziewczyn się "poświęcać" i nie ruchać bo "nie wypada iść na #!$%@?" ale puszczanie sie z byle kim na imprezie i przebieg +6 w wieku 20 jest ok? Z resztą baba i tak was wyśmieje ze jestescie prawikiem. Jak nie macie dobrego ryja ani wzrostu(mi tego zabrakło więc wyglądam jak taki "słodki chłopiec" jak ktoś nizej napisał) to macie dwa wybory pierwszy to walenie konia do usranej smierci a drugie to pojscie na #roksa
Sam się wybieram 18lvl kasa przygotowana i nie będę tego żałować bo nie ma czego. To nie te czasy gdzie dziewczyny chcą kogoś zeby go kochał tylko chcą albo jakiegoś patusa który wyrucha zostawi z dzieckiem w komplecie albo chłopa który ma 180+ z dobrym ryjem i bogatych starych

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 351
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej po prostu być sam. Ja już przyzwyczaiłem się ze dla bab niezależnie jaki jestem będę odpadem xD Chociaż i tak zazdroszcze ci tego ze idziesz ja akurat ciągle mam jakieś wahania i po prostu zle bym sie z tym czuł jakbym miał iść na dziwki XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak samo było ze mną, też na 18lvlu. Uznałem, że jakim prawem i w imię czego mam nie ruchać i sobie tego odmawiać? Tylko dlatego, że jestem dla nich nieatrakcyjny mam z czegokolwiek rezygnować?
Dlatego postanowiłem, że będzie #!$%@? po mojemu i będę ruchal ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Niedługo opiszę też jak to się wszystko zaczęło.
  • Odpowiedz
  • 8
@Liwiia przeciwnie, zarówno kobiety jak i mężczyźni w mniejszym bądź większym gronie opowiadaja obleśne a nawet obrzydliwe historie, chociaz zastanawia mnie, co konktetnie w tym przypadku uważasz za obleśne.
  • Odpowiedz
@Buniu: To uważam za obleśne, że dla niektórych nie istnieje żadna granica prywatności, a jeśli ju ktoś lubi taki ekshibicjonizm to niech przeniesie się na jakies odpowiednie forum
  • Odpowiedz
Ale masz powód do dumy


@Liwiia: w żadnym wypadku, ani do dumy, ani do wstydu. Seks to nie jest coś czym należy się chwalić ani czego należy się wstydzić. To najbardziej naturalna potrzeba, jak jedzenia czy snu.

Bo to obleśne i nikt normalny sie z czymś takim nie
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Różowe paskiny się po prostu boją, że zamiast zapraszać na randki, dawać atencję, kupować prezenty, to faceci pójdą do divy i skończy się uprzywilejowana (moim zdaniem skandalicznie wręcz uprzywilejowana) naszych witaminek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
EzoterycznaObywatelka: @Liwiia: nie pamiętam skąd Cię kojarzę, ale chyba nie byłem w pełni ukontentowany rozmową z Tobą. O co Ci chodzi, to chyba wiemy. Nie oburza Cię OP mówiący o seksie, a oburza Cię komentator piszący o seksie z prostytutką. To chyba dokładnie świadczy o #p0lka, prawda? I o kobietach, że nigdy prawdy nie powiedzą. Jak Japończycy. Oburza Cię to, że konkurencją dla Ciebie może być
  • Odpowiedz
SilnyŻul: To co powiedział OP jest tak banalne, że bardziej być nie może. Absolutny truizm, oczywista oczywistość @niepoprawny_marzyciel: @zichenbaum: widzicie w tym zarzutkę? serio? Triggerujące jest widzenie zarzutki w twierdzeniu na poziomie trawa jest zielona xD Nigdy nie miałem problemu z dziewczynami, więc temat pójścia na divy z desperacji mnie w żadnym stopniu nie dotyczy, ale też mam bekę z kolesi, którzy zbierają się jak pies do
  • Odpowiedz