Wpis z mikrobloga

Właśnie przekazałem informacje gościowi, o zdradzie jego żony (nie ze mną jakby co). Nie chcę podawać zbyt dużo informacji na ich temat w razie gdyby się okazało, że któreś z nich ma tutaj konto. Oprócz tego powiem, że owe małżeństwo nie są przypadkowymi ludźmi. I jeszcze dodam, że mają malutkie dziecko...
I w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem mówiąc mu o tym. Z jednej strony nic mi do tego, ale z drugiej to też kiedyś przeżyłem zdradę i ujmując to nad skromnie - nie za dobrze wspominam ten okres. Mimo wszystko wolę gorzką prawdę, niż życie w Matrixie.
Rozmawiałem o słuszności decyzji z koleżanką, ale dostałem teksty typu "No bo jak tak możesz komuś rodzinę niszczyć?"

Zatem jak myślicie, dobrze zrobiłem mówiąc gościowi o zdradzie? Czy może z uwagi dla dobra dziecka lepiej byłoby nie mieszać się w nie swoje sprawy?
Czy na miejscu tego męża chcielibyście wiedzieć, że was żona zdradziła?

https://www.youtube.com/shorts/gvoP6nF_57k

#zwiazki #p0lka #zdrada #zycie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #malzenstwo #seks

Czy dobrze zrobiłem mówiąc innemu chłopowi o zdradzie jego żony?

  • Tak 90.9% (3571)
  • Nie 9.1% (356)

Oddanych głosów: 3927

  • 53
@PEKLONIKON: ja po rozstaniu ze swoją byłą chciałem też chłopa jej jednej koleżanki uchronić - miałem parokrotnie okazję nasłuchać się o tym jak jego żona, matka trójki dzieci przyprawiała mu rogi, planowała jak go porzucić i wyssać kasę.

Koleś wolał żyć w błogiej nieświadomości, #!$%@?ąc na 12h zmiany, utrzymując całą gromadkę.
Do tej pory chyba utrzymuje a lala skacze po bolcach xD

Niektórym taki lifestyle nie przeszkadza, nie ma sensu #!$%@?ć
@PEKLONIKON: nie , mam dużo czasu na przemyślenia i analizowałem kiedyś co bym zrobił gdyby , mam inne podejście do sexu, nie olałbym tego ale to czynność jak każda inna musiałaby mieć kilku żeby się rozejść. Im dłużej żyje tym więcej widzę że ludzie czasem przymykają oko i żyję im się po prostu normalnie a nawet lepiej bo bywa że stają się wobec siebie kompletnie szczerzy a czasem kobieta czy facet